خانه اخبار افراد جوان در بیت کوین و افراد مسن در طلا سرمایه‌گذاری کرده‌اند

افراد جوان در بیت کوین و افراد مسن در طلا سرمایه‌گذاری کرده‌اند

1 ثانیه خوانده شده
0
0
707
سرمایه‌گذاران جوان در بیت کوین و سرمایه‌گذاران مسن در طلا سرمایه‌گذاری کرده‌اند

تحلیل‌گر مطرح دنیای سرمایه گذاری، JPMorgan  در تحلیلی جالب به وضعیت سنی سرمایه گذاران پرداخته که نشان می‌دهد سرمایه گذاران مسن در طلا و سرمایه گذاران جوان در بیت کوین سرمایه‌ی خود را قرار داده‌اند.

« افراد مسن به نظر می‌رسد رونی متفاوت‌تر را برای سرمایه‌گذاری خود در نظر گرفته‌اند. سرمایه گذاران جوان که این روزها در دنیای تکنولوژی غرق شده‌اند بیت کیون را گزینه‌ی اول خود می‌دانند. در سوی دیگر ماجرا، سرمایه گذاران مسن‌تر قرار گرفته‌اند که تفکر سنتی سرمایه گذاری در طلا را گزینه‌ی برتر خود می‌دانند.»

طلا و بیت کوین این روزها در حالی به صحبت اول سرمایه گذاری تبدیل شده‌اند که طی ماه‌های گذشته با نوسانات زیادی همراه بوده‌اند و یکی از مهم‌ترین علت این نوسان‌ها را می‌توان در اپیدمی جهانی کرونا پیدا کرد. با این حال، بر اساس گزارش JPMorgan، هر دو گروه سنی سرمایه‌گذاری در طلا و بیت کوین را مناسب و گزینه‌ی جایگزین خود می‌دانند.

سرمایه‌گذاران جوان در بیت کوین و سرمایه‌گذاران مسن در طلا سرمایه‌گذاری کرده‌اند 1024x576 افراد جوان در بیت کوین و افراد مسن در طلا سرمایه‌گذاری کرده‌اند

بر اساس گزارش‌های منتشر شده، رابطه‌ی مستقیم و مثبتی میان بیت کوین و دلار شکل گرفته است. این رابطه اما در میان بیت کوین و طلا قدرت‌مندتر به نظر می‌رسد. در واقع، نسل جوان این روزها مخصوصا در کشور آمریکا بیت کوین را گزینه‌ی جذاب‌تری نسبت به دلار می‌داند و به همین دلیل توجه افراد به این ارز دیجیتال هر روز بیشتر می‌شود.

این آمار و ارقام در حالی منتشر شده که قیمت طلا طی هفته‌ی گذشته با افزایشی باورنکردنی به بیش از ۲ هزار دلار رسیده و بر اساس گفته‌ی بسیاری از کارشناسان، طلا در آینده همچنان افزایش قیمت خواهد داشت. افزایش طلا با افزایش قیمت بیت کوین نیز همراه بود چرا که این ارز دیجیتال بار دیگر توانسته قیمت بالای ۱۱ هزار را طی کند. باید منتظر ماند و دید آیا در نهایت این افزایش قیمت متوقف خواهد شد یا باز هم شاهد جهشی پرقدرت خواهیم بود؟

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…