خانه اخبار امکان پاک کردن بخشی خاصی از بازی‌ها در ایکس باکس سری اکس فراهم می‌شود

امکان پاک کردن بخشی خاصی از بازی‌ها در ایکس باکس سری اکس فراهم می‌شود

0 ثانیه خوانده شده
0
0
636
امکان پاک کردن بخشی خاصی از بازی‌ها در ایکس باکس سری اکس فراهم می‌شود

یکی از قابلیت‌های کنسول نسل نهمی مایکروسافت می‌تواند کمک بسزایی را در آزاد کردن مقدار زیادی از حافظه‌ی کنسول کند. بر همین اساس، کاربران می‌توانند مقدار خاصی از بازی مورد نظر را در عین بازی کردن همزمان همان عنوان پاک کنند تا بتوانند فضای بیشتری را بر روی هارد کنسول آزاد کنند.

قابلیت مورد اشاره بر روی کنسول ایکس باکس سری اس نیز منتشر خواهد شد. این قابلیت در اختیار توسعه دهندگان بازی‌ها قرار گرفته تا در صورت نیاز از آن استفاده کنند و فضای بیشتری را در اختیار کاربران قرار دهند:
« حتی فراتر از سخت افزار یک ترابایتی کنسول، ما قابلیتی را در اختیار کاربران قرار داده‌ایم که بتوانند فضای بیشتری را آزادسازی کنند. در واقع یکی از این قابلیت‌ها، امکان پاک کردن قسمت خاصی از بازی است تا کاربران بتوانند با پاک کردن آن فضای بیشتری را آزاد کنند. در عین حال، امکان بازی کردن همان بازی وجود دارد.»

«‌ فرض کنید که به عنوان مثال شما بخش داستانی بازی را به اتمام می‌رسانید و از این به بعد به سراغ بخش آنلاین بازی خواهید رفت. شما می‌توانید بخش داستانی را پاک کنید و تنها بخش آنلاین و چند نفره را آزمایش کنید.»

از آن‌جایی که حافظه‌ی SSD فضای زیادی ندارد و در صورت داشتن فضای زیاد نیز قیمت بسیار بالایی دارد، به همین علت سازندگان حافظه‌های کمتر از یک ترابایت را برای کنسول‌های نسل نهمی در نظر گرفته‌اند. علاوه بر این، افزایش حجم بازی‌ها نیز باعث شده تا کاربران نگرانی‌های بیشتری را در این خصوص داشته باشند و این موضوع می‌تواند کمک بسزایی به آزاد کردن فضای کنسول کند.

در عین حال، شما می‌توانید برای خرید گیفت کارت و همچنین کالای دیجیتال به وب سایت توکاکی مراجعه کرده و در مدت زمانی کوتاه و با قیمتی مناسب خرید خود را به اتمام برسانید.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…