خانه اخبار قیمت کنسول ایکس باکس سری اکس و تاریخ عرضه‌ی آن مشخص شد

قیمت کنسول ایکس باکس سری اکس و تاریخ عرضه‌ی آن مشخص شد

1 ثانیه خوانده شده
0
0
855
https://tokakey.com/game-card/xbox-gift-card

مایکروسافت در نهایت پس از شایعات فراوان و پس از اعلام قیمت کنسول ایکس باکس سری اس، نسخه‌ی غول‌پیکر‌تر این کنسول را تحت عنوان سری اکس معرفی کرد و تاریخ عرضه‌ی رسمی آن را مشخص کرد.

بر همین اساس، کاربران می‌توانند در تاریخ اول مهر ماه تنها با پرداخت ۴۹۹ دلار به خرید ایکس باکس سری اکس بپردازند. این کنسول نسل نهمی قرار است در تاریخ ۲۰ آبان به صورت رسمی وارد بازارهای جهانی شود.

هر دو کنسول مایکروسافت تحت برنامه‌ی All Access مایکروسافت منتشر خواهند شد. بنابراین، کاربران برخی از کشورها تنها با پرداخت ۳۴ دلار در ماه می‌توانند کنسول ایکس باکس سری اکس را به همراه اشتراک‌های متعددی نظیر ایکس باکس گیم پس خریداری کنند.

مایکروسافت در حالی تقریبا تمامی اطلاعات مربوط به کنسول‌های نسل نهمی خود را مشخص کرده که سونی همچنان قیمت پلی استیشن ۴ را تایین نکرده است. با این حال، بعید به نظر می‌رسد که پلی استیشن ۵ سونی با قیمت بیش از ۵۰۰ دلاری در اختیار کاربران قرار بگیرد.

با این حال، شما کاربران می‌توانید برای خرید گیفت کارت ایکس باکس و همچنین کالای دیجیتال به وب سایت توکاکی مراجعه کرده و خرید خود را با قیمتی مناسب در کمترین زمان ممکن انجام دهید.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…