خانه اخبار تاریخ عرضه‌ی کنسول ایکس باکس سری اکس مشخص شد

تاریخ عرضه‌ی کنسول ایکس باکس سری اکس مشخص شد

12 ثانیه خوانده شده
0
0
719
تاریخ عرضه‌ی کنسول ایکس باکس سری اکس مشخص شد

در کنار این که بازی Halo infinite تا سال ۲۰۲۱ به تاخیر افتاد، مایکروسافت اطلاعات بیشتری را در مورد نسل بعد کنسول‌ ایکس باکس وان سری اکس در اختیار کاربران قرار داده است که یکی از آن‌ها مربوط به تاریخ عرضه‌ی این کنسول است.

مایکروسافت بدون این که تاریخ دقیقی را برای عرضه‌ی کنسول نسل نهمی مشخص کند، بازه‌ی زمانی اواخر آبان ماه تا اوایل آذر ماه ( ماه نوامبر میلادی) را زمان عرضه‌ی کنسول جدید خود اعلام کرده است. مایکروسافت همچنین اعلام کرده است که بیش از هزار بازی برای این کنسول در دسترس خواهد بود. از میان این هزار بازی برخی از آن‌ها مخصوص کنسول نسل نهمی و برخی برای هر دو نسل تعبیه شده‌اند.

تاریخ عرضه‌ی کنسول ایکس باکس سری اکس مشخص شد 1 تاریخ عرضه‌ی کنسول ایکس باکس سری اکس مشخص شد

به گفته‌ی مایکروسافت بیش از ۵۰ بازی برای هر دو نسل منتشر خواهند شد اما از میان آن‌ها بسیاری از این بازی‌ها برای کنسول ایکس باکس سری اکس به صورت اختصاصی طراحی شده‌اند که می‌توان به بازی‌هایی نظیر Assassin’s Creed Valhalla، Dirt 5، Gears Tactics، Yakuza: Like a Dragon و Watch Dogs: Legion اشاره کرد. مایکروسافت همچنین برخی از بازی‌ها را تنها برای کنسول ایکس باکس سری اکس عرضه خواهد کرد. علاوه بر این بازی‌هایی نظیر Forza 4 و Destiny 2 نیز برای این کنسول نسل نهمی منتشر خواهند شد.

همان‌طور که پیش از این نیز مشخص شده بود، کنسول ایکس باکس سری اکس قابلیت اجرای تمامی بازی‌های ایکس باکس ۳۶۰ و ایکس باکس وان را خواهد داشت. حالا با معرفی چنین ویژگی‌هایی و همچنین برخی از بازی‌های جدید، مایکروسافت احتمالا طی روزهای آینده از قیمت جدیدترین کنسول بازی خود نیز رونمایی خواهد کرد تا ببینیم در نهایت آیا قیمت این کنسول منطقی خواهد بود یا خیر.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…