خانه اخبار بازی‌های ایکس باکس وان اکس با رزولوشن ۴K و فریم ریت ۶۰ بر روی نسل جدید اجرا می‌شوند

بازی‌های ایکس باکس وان اکس با رزولوشن ۴K و فریم ریت ۶۰ بر روی نسل جدید اجرا می‌شوند

6 ثانیه خوانده شده
0
0
680
بازی‌های ایکس باکس وان اکس با رزولوشن 4K و فریم ریت 60 بر روی نسل جدید اجرا می‌شوند

اولین نسخه از کنسول‌های ایکس باکس سری اکس در دست منتقدان قرار گرفته و به نظر می‌رسد از این پس بتوانیم اطلاعات بیشتری را در مورد کنسول نسل نهمی مایکروسافت داشته باشیم.

در حالی که هنوز بازی‌های نسل نهمی در اختیار منتقدان قرار نگرفته، اما به نظر می‌رسد منتقدان بازی‌های نسل فعلی را بر روی کنسول جدید مایکروسافت آزمایش کرده‌اند. در حالی که کنسول ایکس باکس وان اکس به سختی می‌توانست بازی‌هایی با گرافیک بالا را در فریم ۳۰ به کاربران خود ارائه دهد، به نظر می‌رسد کنسول نسل نهمی مایکروسافت می‌تواند رزولوشن ۴K را با فریرم ریت ۶۰ بر روی بازی‌های نسل قبلی به راحتی ارائه دهد.

بازی‌هایی نظیر Hitman، Dead or Alive 6 و  Monster Hunter World بر روی کنسول ایکس باکس وان اکس در حالت ۴K به سختی فریم ریت ۳۰ را ارائه می‌دادند. اما همین بازی‌ها که بر روی کنسول ایکس باکس سری اکس آزمایش شده‌اند توانسته‌اند به راحتی فریم ریت ۶۰ را در اختیار منتقدان قرار دهند.

با این حال، شاید چنین نتیجه‌ای برای بازی‌های نسل قبلی نتواند زیاد کاربران را تحت تاثیر قرار بدهد. بسیاری از کاربران بازی‌های ویدیویی فریم ریت ۶۰ را برای بازی‌های نسل نهمی تقاضا دارند و باید منتظر ماند و دید آیا سخت افزار کنسول‌های نسل نهمی می‌توانند چنین فریم ریتی را در اختیار کاربران خود قرار دهند یا خیر؟

از طرفی دیگر انتظار می‌رود بازی‌های نسل بعد حالت‌های مختلفی را در اختیار کاربران قرار دهد. از جمله این موارد می‌تواند به رزولوشن و فریم ریت اختیاری اشاره کرد. به عنوان مثال، انتظار می‌رود بازی‌های نسل بعد با رزولوشن ۴K بتوانند ۳۰ فریم را در اختیار کاربران قرار بدهند و از طرفی در رزولوشن فول اچ دی فریم ریت ۶۰ را ارائه بدهند.

به هر حال، شما کاربران می‌توانید برای خرید گیفت کارت ایکس باکس و همچنین کالای دیجیتال به وب سایت توکاکی رفته و با قیمتی مناسب و در سریع‌ترین زمان ممکن خرید خود را انجام دهید.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…