خانه اخبار کنسول ایکس باکس سری اس قابلیت اجرای بازی‌های بهبود یافته برای ایکس باکس سری اکس را نخواهد داشت

کنسول ایکس باکس سری اس قابلیت اجرای بازی‌های بهبود یافته برای ایکس باکس سری اکس را نخواهد داشت

1 ثانیه خوانده شده
0
0
877
کنسول ایکس باکس سری اس قابلیت اجرای بازی‌های بهبود یافته برای ایکس باکس سری اکس را نخواهد داشت

مایکروسافت که به تازگی کنسول ضعیف‌تر شده‌ی نسل نهمی خود را معرفی کرده، خبرهای بیشتری را هر روز در مورد آن منتشر می‌کند. یکی دیگر از خبرهای منتشر شده در این خصوص، مربوط به اجرای بازی‌های نسل قبل برمی‌گردد.

بنابر گفته‌های مایکروسافت، کنسول ایکس باکس سری اس قابلیت اجرای بازی‌های بهبود یافته‌ی نسل فعلی و نسل قبل را نخواهد داشت. به عبارتی دیگر، این کنسول می‌تواند بازی‌های نسل قبل و نسل فعلی را اجرا کند، اما دیگر خبری از بهبود گرافیکی کنسول ایکس باکس سری اکس بر روی سری اس نخواهد بود.

«‌ کنسول ایکس باکس سری اس طوری طراحی شده که با قیمتی مناسب بتواند بازی‌های نسل بعد را با رزولوشن ۱۴۴۰p و فریم ریت ۶۰ اجرا کند. برای این که توسعه دهندگان بتوانند کیفیت بالاتری را بر روی این کنسول اجرا کنند، بازی‌های نسل فعلی و نسل پیشین به طور اختصاصی برای این کنسول بهبود می‌یابند و با کنسول ایکس باکس سری اکس تفاوت خواهد داشت. بنابراین، می‌توانیم شاهد مواردی نظیر افزایش کیفیت بافت‌ها، فریم ریت بالاتر و با ثبات و همچنین HDR و لود شدن سریع‌تر بازی‌ها باشیم.»

مایکروسافت در حالی کنسول ایکس باکس سری اس را با قیمت ۲۹۹ دلاری معرفی کرده که این کنسول از پردازنده گرافیکی و حافظه‌ی رم بسیار کمتری نسبت به نسخه‌ی ۴۹۹ دلاری برخوردار است. بسیاری از بازی‌سازان این کنسول را پیشرفت مناسبی برای دنیای بازی‌های ویدیویی نمی‌دانند اما باید کمی صبر کرد و دید در آینده چه اتفاقاتی برای این کنسول و بازی‌های آن خواهد افتاد. آیا ایکس باکس سری اس می‌تواند کیفیت قابل قبولی را به کاربران خود ارائه دهد؟

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…