خانه اخبار نسخه‌ی ارزان قیمت کنسول نسل نهمی مایکروسافت تقریبا تایید شده به شمار می‌رود

نسخه‌ی ارزان قیمت کنسول نسل نهمی مایکروسافت تقریبا تایید شده به شمار می‌رود

1 ثانیه خوانده شده
0
0
732
نسخه‌ی ارزان قیمت کنسول نسل نهمی مایکروسافت تقریبا تایید شده به شمار می‌رود

بدون شک کنسول نسل نهمی مایکروسافت را می‌توان یکی از بدترین اقدامات این شرکت برای لو نرفتن جزئیات آن دانست. در واقع، مایکروسافت تا کنون تنها از ایکس باکس سری اکس رونمایی کرده است اما تصاویر لو رفته نسخه‌ی‌ ارزان قیمت‌تر آن را تحت عنوان ایکس باکس سری اس نیز فاش کرده‌اند.

بعد از این که تصویر جدیدی از دسته‌ی مایکروسافت رونمایی شد، عبارت پشتیبانی از کنسول ایکس باکس سری S بر روی آن به نمایش در آمد که دو نسخه‌ی متفاوت از نسل نهم را برای شرکت مایکروسافت تایید می‌کرد. این تصاویر لو رفته به قدری واضح بودند که مشخص شد مایکروسافت تصمیم دارد سیاستی نسبتا متفاوت‌تر را برای نسل بعدی کنسول‌های بازی در نظر بگیرد.

حالا وب‌سایت خبری Verge که وب‌سایتی کاملا معتبر شناخته می‌شود تصاویر لو رفته از دسته‌ی ایکس باکس سری اس را تایید کرد. دسته‌ی مورد اشاره بر روی کنسول‌های ایکس باکس سری اکس و اس به همراه رایانه‌های شخصی کار خواهد کرد. اما این موارد پایان ماجرا نبود چرا که روز گذشته فیلم کاملی از دسته‌ی جدید مایکروسافت به نمایش گذاشته شد.

گفته می‌شود کنسول ارزان قیمت‌تر مایکروسافت دارای پردازنده‌ی گرافیکی ۴ ترافلاپسی، ۷٫۵ گیگابایت رم قابل استفاده و پردازنده‌ای مشابه با ایکس باکس وان سری اکس خواهد داشت. علاوه بر این، شایعات حاکی از این هستند که مایکروسافت نهایتا تا چند روز دیگه از این کنسول به صورت رسمی رونمایی خواهد کرد و قیمت هر دو کنسول را نیز فاش می‌کند.

خبرهای پیشین در حالی منتشرشده‌اند که سونی نیز دو نسخه‌ی دیجیتالی و دیسکی را برای کنسول خود معرفی کرد اما هنوز قیمت پلی استیشن ۵ مشخص نشده است. به نظر می‌رسد طولی نخواهد کشید تا تمامی مشخصات مربوط به کنسول‌های بازی را متوجه شویم.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…