خانه اخبار اخبار کنسولهای بازی پشتیبانی از موس و صفحه کلید به Xbox One اضافه شد

پشتیبانی از موس و صفحه کلید به Xbox One اضافه شد

12 ثانیه خوانده شده
0
0
2,149

Screen Shot 9 پشتیبانی از موس و صفحه کلید به Xbox One اضافه شد

پشتیبانی  از موس و صفحه کلید به Xbox One  اضافه  شد

بعد از مدتی طولانی، مایکروسافت بالاخره اعلام کرد که Xbox One از صفحه کلید و موس پشتیبانی می کند. اکنون، مدیر Xbox، مایک یبارا، تائید کرده است که این اتفاق در حال رخ دادن است و در واقع ممکن است که به زودی اطلاعاتی درباره عنوان بازی های پشتیبانی شده بشنویم. یبارا که در همین آخر هفته در PAX West panel در حال سخنرانی بود، گفت که پشتیبانی از صفحه کلید و موس قطعا انجام خواهد شد و همچنین افزود که از نگرانی های استفاده از صفحه کلید و موس آگاهی دارد.(برای اطلاع از جدیدترین اخبار به صفحه اصلی ما سر بزنید)

وی افزود “ما برای انجام این کار باید بسیار هوشمندانه عمل کنیم. ما این کار را به انتخاب طراحانمان  انجام میدهیم. بسیاری از مردم برای من توییت کرده  وگفته بودند که شما به دلیل رعایت عدالت نمی توانید این کار را انجام دهید. و ما متوجه این موضوع هستیم چرا که ما دو سیستم عامل را پشتیبانی می کنیم؛ سیستم عامل ویندوز و سیستم عامل Xbox.”

یبارا گفت وقتی که پشتیبانی صفحه کلید و موس به Xbox افزوده شدند، مایکروسافت طراحان خود را برای به انجام رساندن بهترین روش ها مدیریت می کند. برای مثال برای انجام بازی ها، ما به کاربران اجازه انتخاب بین استفاده از کنترلر و موس و صفحه کلید را می دهیم.

یبارا ادامه داد که اگر شما یک بازی رقابتی داشته باشید هر کس ممکن است بخواهد با یک نوع وسیله بازی کند. یا با موس و صفحه کلید و یا با کنترلر. بهر حال شما به زودی شاهد اولین بازی پشتیبانی شده توسط موس و صفحه کلید خواهید بود. نمی توانم بگویم چه بازی، اما می توانم بگویم به زودی.

Gears of War 4 یک بازی است که مشترکا بین Xbox One و کامپیوتر قابل اجرا است. بازیکنان Xbox One می توانند انتخاب کنند که با کاربران کامپیوتر بازی خواهند کرد یا نه.

نظرات خود درباره پشتیبانی Xbox One توسط موس و صفحه کلید را در کامنت ها با ما در میان بگذارید.

maxresdefault e1503923571666 پشتیبانی از موس و صفحه کلید به Xbox One اضافه شد

  • دستور No signal از طرف مایکروسافت بوده است

    رئیس بخش کنسول های بازی ایکس باکس شرکت مایکروسافت گفت: “No signal” از طرف مایکروسافت بود ت…
بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده حسین نیکدل
بارگذاری بیشتر در اخبار کنسولهای بازی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

بروز خطای Code E-801809A8 هنگام نصب بروز رسانی نسخه ۵٫۰ PS4

بروز خطای Code E-801809A8 هنگام نصب بروز رسانی نسخه ۵٫۰ PS4 سونی دیروز بروز رسانی نرم افزا…