خانه اخبار اخبار کنسولهای بازی آپدیت رابط کاربری Xbox One با حالت کنتراست بالا و ویژگی های دیگر ارائه شد

آپدیت رابط کاربری Xbox One با حالت کنتراست بالا و ویژگی های دیگر ارائه شد

14 ثانیه خوانده شده
0
0
2,652

آپدیت رابط کاربری Xbox One با حالت کنتراست بالا و ویژگی های دیگر ارائه شد

XBox One Logo Wallpaper ds1 670x377 constrain آپدیت رابط کاربری Xbox One با حالت کنتراست بالا و ویژگی های دیگر ارائه شد

 

مایکروسافت یک آپدیت جدید برای رابط کاربری Xbox One ارائه داد که حاوی حالت های روشن و تاریک، دو حالت کنتراست بالا و قابلیت های دیگر است.

مایک یبارا، رئیس بخش Xbox و ویندوز در مایکروسافت، امروز در یک پادکست رادیویی، از ارائه آپدیت رابط کاربری Xbox One به زودی خبر داد.

در زیر شما می توانید نوتیفیکیشن هایی که در حالت غیرفعال ظاهر می شوند و همچنین صفحه نمایش جدیدی که بعد از اولین ارائه در نسخه آلفا برای کاربران عضو Preview insider عرضه شد را می بینید.

 

XboxOneUI 3 آپدیت رابط کاربری Xbox One با حالت کنتراست بالا و ویژگی های دیگر ارائه شد XboxOneUI 2 آپدیت رابط کاربری Xbox One با حالت کنتراست بالا و ویژگی های دیگر ارائه شد XboxOneUI 1 آپدیت رابط کاربری Xbox One با حالت کنتراست بالا و ویژگی های دیگر ارائه شد

 

عکس های بعدی گیم هاب های جدید را نشان می دهند که به طراحان اجازه می دهد تا اخبار مربوط به بازی را نمایش دهند. ما همچنین در حالت تاریک و حالت روشن که به تازگی ارائه شده است، مولتی پلیر را نیز می بینیم که ارائه دهنده ویژگی های گروهی است.

XboxOneUI 6 آپدیت رابط کاربری Xbox One با حالت کنتراست بالا و ویژگی های دیگر ارائه شد XboxOneUI 5 آپدیت رابط کاربری Xbox One با حالت کنتراست بالا و ویژگی های دیگر ارائه شد XboxOneUI 4 آپدیت رابط کاربری Xbox One با حالت کنتراست بالا و ویژگی های دیگر ارائه شد

در بالای حالت های پیش فرض روشن و تاریک، دو حالت کنتراست روشن و تاریک نیز دیده می شود.

XboxOneUI 8 آپدیت رابط کاربری Xbox One با حالت کنتراست بالا و ویژگی های دیگر ارائه شد XboxOneUI 7 آپدیت رابط کاربری Xbox One با حالت کنتراست بالا و ویژگی های دیگر ارائه شد

ما می توانیم منو را در هر دو حالت روشن و تاریک مشاهده کنیم.

XboxOneUI 10 آپدیت رابط کاربری Xbox One با حالت کنتراست بالا و ویژگی های دیگر ارائه شد XboxOneUI 9 آپدیت رابط کاربری Xbox One با حالت کنتراست بالا و ویژگی های دیگر ارائه شد

در آخر، مایکروسافت یک ویدئوی آموزشی نمایش داده که نشان می دهد شما چگونه قادر به جابجایی بازی ها و اطلاعات ۴K بین Xbox One و Xbox One X هستید.

Xbox One X در بیست اوت در دسترس قرار گرفت و تقریبا در همه جا به سرعت فروخته شدند. اما خبر خوش این است که موج دوم در راه است. قیمت این کنسول ۴۹۹ دلار است و در هفتم نوامبر روانه بازار خواهد شد.

 

منبع :  dualshockers

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده حسین نیکدل
بارگذاری بیشتر در اخبار کنسولهای بازی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

بروز خطای Code E-801809A8 هنگام نصب بروز رسانی نسخه ۵٫۰ PS4

بروز خطای Code E-801809A8 هنگام نصب بروز رسانی نسخه ۵٫۰ PS4 سونی دیروز بروز رسانی نرم افزا…