خانه اخبار تصویر جدیدی از دسته‌ی سفید ایکس باکس وان سری اکس فاش شد

تصویر جدیدی از دسته‌ی سفید ایکس باکس وان سری اکس فاش شد

0 ثانیه خوانده شده
0
0
882
دسته‌ی سفید ایکس باکس وان سری اکس

امروز تصویر جدیدی از دسته‌ی سفید ایکس باکس وان سری اکس فاش شد که نشان می‌دهد کنسول نسل نهمی مایکروسافت ممکن است در رو رنگ متفاوت عرضه شود. این تصویر که در وب‌سایت ردیت به نمایش گذاشته شده، به نظر می‌رسد برای یکی از کارمندان شرکت مایکروسافت طراحی شده است. در واقع، شخصی که این عکس را گرفته، در مهمانی یکی از کارمندان شرکت مایکروسافت حضور داشته است.

به گفته‌ی شخصی که این تصویر را فاش کرده، دسته‌ی سفید ایکس باکس وان سری اکس حالت مربع شکل بیشتری نسبت به دسته‌ی فعلی ایکس باکس وان داشته است. به گفته‌ی او، رابط کاربری کنسول نسل نهمی مایکروسافت نیز شباهت زیادی به نسل فعلی دارد و تفاوت زیادی در این بخش ایجاد نشده است.

Ed4mHhbXYAErsIt تصویر جدیدی از دسته‌ی سفید ایکس باکس وان سری اکس فاش شد

به هر حال، این خبر توسط مایکروسافت تایید نشده و تصویر منتشر شده نیز خیلی زود از ردیت پاک شد. به هر حال،‌ می‌توان چند احتمال را در این رابطه مشخص کرد. احتمال اول این که این دسته واقعا ممکن است دسته‌ی سفید ایکس باکس وان سری اکس باشد. شاید رنگ سفید به این زودی‌ها معرفی نشد اما هر چه که هست، رنگ سفید ایکس باکس وان سری اکس در اختیار کارمندان مایکروسافت قرار گرفته است. از طرفی دیگر، احتمال این که این دسته تنها نسخه‌ی آزمایشی یا همان نسخه‌ی توسعه دهنده باشد زیاد است؛ به همین دلیل می‌توان گفت که این نسخه‌، نسخه‌ی نهایی نخواهد بود.

یکی دیگر از احتمالات مربوط به این دسته را می‌توان در خبرهای پیشین جستجو کرد. گفته می‌شود مایکروسافت علاوه بر کنسول ایکس باکس وان اکس، سری اقتصادی آن را نیز معرفی خواهد کرد. در نتیجه، می‌توان گفت که این دسته ممکن است برای همان نسخه‌ی اقتصادی باشد. گفته می‌شود نسخه‌ی اقتصادی کنسول نسل نهمی مایکروسافت طی این ماه یا ماه آینده به صورت رسمی معرفی خواهد شد.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…