خانه اخبار مایکروسافت: سرویس گلد ایکس باکس هیچ گونه تغییری نخواهد کرد

مایکروسافت: سرویس گلد ایکس باکس هیچ گونه تغییری نخواهد کرد

3 ثانیه خوانده شده
0
0
1,186
برخلاف شایعاتی که پیش از این منتشر شده بودند، مایکروسافت رسما اعلام کرد که هیچ گونه برنامه‌ای برای متوقف کردن سرویس گلد ایکس باکس ندارد.

برخلاف شایعاتی که پیش از این منتشر شده بودند، مایکروسافت رسما اعلام کرد که هیچ گونه برنامه‌ای برای متوقف کردن سرویس گلد ایکس باکس ندارد.

این خبر در حالی منتشر شده که مایکروسافت در بخش قرارداد سرویس گلد کاربران نام این سرویس را به «سرویس آنلاین ایکس باکس» تغییر داده است. این تغییر نام گویا قرار بوده بخش آنلاین ایکس باکس را کاملا رایگان کند اما مایکروسافت نظر خود را فعلا تغییر داده است.

یکی از سخنگوهای شرکت مایکروسافت در مصاحبه با گیم اسپات تایید کرده که تغییر و تحولات به وجود آمده در سرویس گلد ایکس باکس مربوط به قابلیت‌های نظیر سیو میان پلتفرم‌ها و درخواست دوستی‌ها بوده است. این تغییر هیچ ارتباطی با سرویس گلد نداشته و ایکس باکس لایو گلد همچنان و مثل همیشه به کار خود ادامه خواهد داد.

در حالی که این خبر به طور کامل حذف شدن سرویس گلد ایکس باکس را تکذیب کرده است اما این بدان معنا نیست که هیچ تغییری در این سرویس به وجود نخواهد آمد. یکی از این تغییرات، می‌تواند به عدم نیاز سرویس گلد در اجرای بخش آنلاین بازی‌های تمام رایگان باشد. قابلیتی که به نظر می‌رسد بازی Halo infinite شروع کننده‌ی آن باشد چرا که سازندگان بازی تایید کردند بخش آنلاین این بازی کاملا رایگان خواهد بود.

به عنوان مقایسه، می‌توانیم به سونی و پلی استیشن اشاره کنیم که داشتن سرویس پلاس برای بازی‌هایی نظیر Apex Legends و Fortnite را کاملا حذف کرده است. مایکروسافت قرار است به زودی مراسمی را به صورت آنلاین پخش کند و در مورد برنامه‌های خود صحبت کند و شاید در همین مراسم خبرهای بیشتری را در مورد این موضوع بشنویم.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…