خانه اخبار تخفیفات بلک فرایدی ایکس باکس نیز منتشر شد؛‌ بازی‌ها را با قیمتی مناسب خریداری کنید

تخفیفات بلک فرایدی ایکس باکس نیز منتشر شد؛‌ بازی‌ها را با قیمتی مناسب خریداری کنید

5 ثانیه خوانده شده
0
0
627
تخفیفات بلک فرایدی ایکس باکس نیز منتشر شد؛‌ بازی‌ها را با قیمتی مناسب خریداری کنید

بلک فرایدی مدت زمانی است که شروع شده و فعلا نیز ادامه دار خواهد بود. در جمعه‌ی سیاه، اکثر فروشندگان محصولات الکترونیکی خود را برای فروش قرار می‌دهند. ایکس باکس نیز از این فرصت طبق سنت هر ساله استفاده کرده و بازی‌های جدیدی را برای فروش با تخفیفی مناسب قرار داده است.

از جمله بازی‌های تخفیف خورده این سری بلک فرایدی ایکس باکس می‌توان به بازی Watch Dogs Legion  اشاره کرد. بازی جدید شرکت یوبی سافت تخفیفی فوق العاده دریافت کرده که ارزش خرید آن را چند برابر می‌کند. علاوه بر این بازی، می‌توان به دیگر بازی‌های مطرح از جمله Star Wars Squadrons نیز اشاره کرد.

البته این دو بازی، تنها بازی‌ای نیستند که در جمعه‌ی سیاه ایکس باکس تخفیفی فوق العاده را دریافت کرده‌اند. بازی‌های دیگر از جمله Control و نسخه‌ی ریمیک بازی Mafia نیز به تازگی تخفیفی جذاب را دریافت کرده‌اند.

اگر شما هم به دنبال خرید و استفاده از تخفیفات بلک فرایدی هستید، کافی است وارد فروشگاه دیجیتالی ایکس باکس شده و خرید خود را با تخفیفی باورنکردنی انجام دهید. البته برای کامل کردن خرید خود به گیفت کارت نیاز خواهید داشت که برای خرید آن پیشنهاد می‌کنیم به وب سایت توکاکی مراجعه کنید. گیفت کارت ایکس باکس توکاکی با قیمتی مناسب و در کمترین زمان ممکن در اختیارتان قرار خواهد گرفت.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…