خانه اخبار بازی‌های رایگان ایکس باکس گلد ماه جاری به زودی به اتمام می‌رسند

بازی‌های رایگان ایکس باکس گلد ماه جاری به زودی به اتمام می‌رسند

5 ثانیه خوانده شده
0
0
701
بازی‌های رایگان ایکس باکس گلد ماه جاری به زودی به اتمام می‌رسند

مایکروسافت که در هر ماه برای کاربران گلد ایکس باکس بازی‌های رایگانی را منتشر می‌کند، در این ماه نیز به اقدامی مشابه دست زد و دو بازی را برای کنسول ایکس باکس وان رایگان کرد. اما چیزی تا پایان ماه جاری میلادی نمانده و در صورتی که این بازی‌ها را دانلود نکنید، ممکن است دیگر نتوانید آن‌ها را به صورت رایگان بازی کنید.

بازی Portal Knights، یکی از بازی‌های رایگان ماه اوت میلادی است که مایکروسافت آن را به رایگان در اختیار کاربران گلد قرار داده است. این بازی که در سال ۲۰۱۶ منتشر شده، در سبک نقش آفرینی است که توانسته نظرات نه چندان مثبت منتقدان را به خود جلب کند. با این حال، تجربه‌ی این بازی می‌تواند متقاوت و منحصر به فرد باشد.

بازی Override: Mech City Brawl هم یکی دیگر از بازی‌های رایگان شده‌ی این ماه است که البته تا تاریخ ۱۵ سپتامبر برای دانلود آن هنوز وقت دارید. بنابراین هنوز بیش از ۲۰ روز تا پایان مهلت دانلود این بازی برای کاربران گلد باقی مانده و به نظر می‌رسد، این زمان فرصت مناسبی برای دانلود این بازی باشد. در نهایت، بازی  Red Faction 2 نیز تا پایان همین ماه میلادی در اختیار کاربران گلد خواهد بود و پس از آن امکان دانلود مجدد به صورت رایگان وجود نخواهد داشت.

شما کاربران برای تجربه تمامی امکانات حساب کاربری ایکس باکس خود می‌تواند اکانت گلد و گیفت کارت ایکس باکس را از وب سایت توکاکی خریداری کنید و در هر ماه چندین بازی به صورت کاملا رایگان از شرکت مایکروسافت دریافت کنید.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…