خانه اخبار کاربران گیم پس مایکروسافت از این پس می‌توانند بازی‌های EA را زودتر از بقیه بازی کنند

کاربران گیم پس مایکروسافت از این پس می‌توانند بازی‌های EA را زودتر از بقیه بازی کنند

1 ثانیه خوانده شده
0
0
690
کاربران گیم پس مایکروسافت از این پس می‌توانند بازی‌های EA را زودتر از بقیه بازی کنند

مایکروسافت هر روز به قابلیت‌های سرویس گیم پس خود می‌افزاید. در حالی که پیش از این اعلام شده بود بازی‌های شرکت الکترونیک آرتز یا همان EA برای کاربران گیم پس نیز منتشر خواهد شد، حالا ویژگی جدیدی در اختیار این کاربران قرار گرفته که توسط آن می‌توان این بازی‌ها را زودتر از دیگر کاربران بازی کرد.

بنابراین، کاربران سرویس گیم پس از این پس می‌توانند بازی‌های الکترونیک آرتز را چند روز زودتر از بقیه اجرا کنند. البته هنوز قابلیت اجرای این بازی‌ها میسر نشده و تقریبا از هفته‌ی آینده می‌توانید بازی‌های خود را اجرا کنید. بنابراین، این قابلیت نیز می‌تواند به یکی دیگر از قابلیت‌های محبوب سرویس گیم پس تبدیل شود.

شرکت EA بیش از ۷۰ بازی خود را در اختیار کاربران گیم پس مایکروسافت قرار داده است. البته این سرویس، تنها برای کاربران کنسولی است و کاربران رایانه‌های شخصی و پی سی لازم است تا اشتراکی جداگانه تهیه کنند.

کنسول ایکس باکس سری اکس به صورت رسمی هفته‌ی آینده عرضه خواهد شد و شما کاربران می‌توانید تمامی بازی‌های خود را از همان روز اجرا کنید. برای خرید گیفت کارت ایکس باکس و سرویس گیم پس نیز با قیمتی مناسب و در سریع‌ترین زمان ممکن کافی است به وب سایت توکاکی مراجعه کنید و خرید خود را به اتمام برسانید.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…