خانه اخبار مایکروسافت به سونی برای اولین عرضه‌ی پلی استیشن ۵ تبریک گفت

مایکروسافت به سونی برای اولین عرضه‌ی پلی استیشن ۵ تبریک گفت

0 ثانیه خوانده شده
0
0
556
مایکروسافت به سونی برای اولین عرضه‌ی پلی استیشن 5 تبریک گفت

شاید از نظر رسانه‌ها و کاربران بازی‌های ویدیویی دو شرکت مایکروسافت و سونی در بخش گیمینگ در حال رقابت با هم باشند، اما حداقل از لحاظ ظاهری این طور به نظر نمی‌رسد چرا که به تازگی مایکروسافت و بخش ایکس باکس این شرکت در توییتی به شرکت سونی بابت عرضه‌ی کنسول پلی استیشن ۵ در برخی مناطق تبریک گفته است.

ایکس باکس حتی به یک توییت نیز بسنده نکرد. توییت شرکت ایکس باکس توسط خود این شرکت باز توییت شده و این عبارت را به کاربران خود نشان داد:
« نسل پشت نسل… بازی کردن در کنار شما باعث خوشحالی ماست. عرضه‌ی کنسول جدید را به شما تبریک می‌گوییم.»

پلی استیشن ۵ سونی به تازگی در برخی از مناطق نظیر ژاپن و نیوزیلند به صورت محدود عرضه شده است. پیش فروش این کنسول نیز تنها پس از چند دقیقه به اتمام رسید و شکایت کاربران را از نحوه‌ی پیش فروش به همراه داشت. با این حال، پلی استیشن ۵ سونی در نهایت قرار است هفته‌ی آینده به صورت کامل و جهانی عرضه شود.

شما کاربران نیز می‌توانید برای خرید گیفت کارت پلی استیشن ۵ به وب سایت توکاکی مراجعه کنید. قیمت گیفت کارت‌ها کاملا مناسب بوده و در سریع‌ترین زمان ممکن به دست شما می‌رسد. علاوه بر این، امکان بازی کردن بازی‌های پلی استیشن ۴ بر روی کنسول پلی استیشن ۵ نیز فراهم شده است. پس لازم نیست از بابت این موضوع نگرانی خاصی داشته باشید.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…