خانه اخبار احتمال عرضه سرویس گیم پس مایکروسافت برای پلی استیشن ۴ وجود دارد

احتمال عرضه سرویس گیم پس مایکروسافت برای پلی استیشن ۴ وجود دارد

0 ثانیه خوانده شده
0
0
606
احتمال عرضه سرویس گیم پس مایکروسافت برای پلی استیشن 4 وجود دارد

به نظر می‌رسد فیل اسپنسر، مدیر اجرایی بخش سرگرمی مایکروسافت مشکلی با عرضه‌ی گیم پس برای دو کنسول نینتندو سوییچ و پلی استیشن ۴ نداشته باشد. جدیدترین مصاحبه‌ی فیل اسپنسر حاکی از این است که احتمال عرضه‌ی سرویس گیم پس مایکروسافت برای پلی استیشن ۴ و کنسول نینتندو وجود دارد.

« من شخصا هم پلی استیشن و هم نینتندو را دوست دارم و به نظر من این دو کمک زیادی به صنعت بازی‌های ویدیویی کرده‌اند. من هنوز مطمئن نیستم که آیا این دو پلتفرم می‌تواند جامعه‌ی کاربری بعدی ما را شکل دهد یا خیر اما قطعا برای مذاکره ذهن بازی خواهم داشت.»

« ما همیشه به دنبال این خواهیم بود که گیم پس را به جامعه‌ی آماری بیشتری برسانیم. بعد از ایکس باکس سراغ پلتفرم پی سی رفتیم چرا که میلیون‌ها نفر بر روی رایانه‌های شخصی خود به بازی کردن می‌پردازند. علاوه بر این، پلتفرم گوشی‌های هوشمند و اندروید نیز پلتفرمی فوق العاده است چرا که میلیاردها گوشی هوشند در دنیا وجود دارد.»

«‌ما همچنان بر روی آوردن سرویس گیم پس مایکروسافت برای پلتفرم iOS نیز تلاش می‌کنیم. علاوه بر این سعی داریم این سیستم را برای رایانه‌های شخصی و کسانی که استریم می‌کنند نیز بهبود ببخشیم.»

سرویس گیم پس مایکروسافت از جمله سرویس‌های مطرح این شرکت به شمار می‌رود که شما با پرداخت مبلغی می‌توانید اشتراک یک ساله دریافت کنید و پس از آن بازی‌های متعددی برای‌تان رایگان خواهد شد. با مراجعه به وب سایت توکاکی و خرید گیفت کارت ایکس باکس می‌توانید این سرویس را نیز با قیمتی مناسب خریداری کنید.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…