خانه اخبار فیل اسپنسر به خاطر کمبود کنسول سری اکس عذر خواهی کرد

فیل اسپنسر به خاطر کمبود کنسول سری اکس عذر خواهی کرد

0 ثانیه خوانده شده
0
0
720
فیل اسپنسر به خاطر کمبود کنسول سری اکس عذر خواهی کرد

مایکروسافت تنها تا چند روز دیگر به صورت رسمی کنسول‌های نسل نهمی خود را راهی بازار خواهد کرد اما به نظر می‌رسد به خاطر استقبالی که از دو کنسول نسل بعدی این شرکت شده،‌ کمبود آن‌ها حتی تا چند ماه پس از عرضه نیز قابل توجه خواهد بود.

کمبود کنسول ایکس باکس سری اکس به نظر می‌رسد باعث شده تا فیل اسپنسر، مدیر بخش سرگرمی مایکروسافت از کاربران عذرخواهی کند. به گفته‌ی او، کمبود کنسول‌های نسل بعدی مایکروسافت حتی تا چند ماه پس از عرضه نیز ادامه دار خواهد بود:

« ما می‌دانیم که مقدار عرضه‌ی کنسول تا چند ماه آینده به چه شکل خواهد بود. مقدار تقاضا قطعا بسیار بیشتر از مقدار عرضه خواهد بود. من از کاربران به خاطر مشکلات پیش آمده عذر خواهی می‌کنم. پیش فروش کنسول‌ها تنها چند دقیقه بعد از اجرایی شدن به اتمام رسیدند و به نظر می رسد این وضعیت فعلا ادامه دار باشد. ما همچنان مقدار تقاضای بیشتری نسبت به تعداد عرضه‌ی کنسول داریم.»

صحبت‌های فیل اسپنسر در حالی منتشر شده که پیشتر نیز مدیر بخش سرگرمی‌های مایکروسفات اعلام کرده بود که هم سونی و هم مایکروسافت تمامی کنسول‌های تولید شده‌ی خود را در سال جاری میلادی به فرورش خواهند رساند.

دو کنسول نسل نهمی مایکروسافت، ایکس باکس سری اکس و سری اس در تاریخ ۲۰ آبان ماه راهی بازار خواهند شد. شما همچنین می‌توانید برای خرید گیفت کارت ایکس باکس و خرید بازی‌های این کنسول به وب سایت توکاکی مراجعه کنید.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…