خانه اخبار بازی World of Warcraft برای کنسول‌های بازی منتشر نخواهد شد

بازی World of Warcraft برای کنسول‌های بازی منتشر نخواهد شد

9 ثانیه خوانده شده
0
0
1,118
بازی World of warcraft

بعد از آن که بسته‌ی الحاقی Shadowlands  بازی World of Warcraft بر روی کنسول ایکس باکس وان در برزیل لیست شد،‌ بعد از مدت‌ها شایعاتی درباره‌ی انتشار این بازی بر روی کنسول‌های بازی منتشر شد. اما شرکت بلیزارد بار دیگر اعلام کرد که این اتفاق رخ نخواهد داد.

بلیزارد اعلام کرده که لیست شدن این بازی برای ایکس باکس وان در برزیل اشتباه بوده و این شرکت هیچ برنامه‌ای را برای انتشار این عنوان برای کنسول‌های بازی مخصوصا ایکس باکس ندارد.

پیش از این نیز، برخی از کاربران شاهد وجود کدهایی در بسته‌ی Shadowlands برای دسته‌های بازی بودند. همین مسئله باعث شده بود تا شایعات پیرامون این موضوع داغ‌تر شود اما به نظر می‌رسد بسته‌ی Shadowlands از دسته‌های بازی تنها بر روی پلتفرم پی‌سی پشتیبانی خواهد کرد و قرار نیست این بازی برای کنسول‌ها نیز منتشر شود.

WOW 2 1024x576 بازی World of Warcraft برای کنسول‌های بازی منتشر نخواهد شد

بسته‌ی Shadowlands، هشتمین بسته‌ی بازی World of Warcraft محسوب می‌شود که که قرار است طی ماه‌های آینده برای ویندوز منتشر شود. همان‌طور که از نام این بسته مشخص است، کاربران باید در دنیای مردگان قدم بردارند و داستان بازی را پیش ببرند. برخلاف دیگر بسته‌های منتشر شده برای این بازی، بسته‌ی مورد اشاره لول بازیکنان را به لول ۶۰ محدود خواهد کرد. این در حالی است که در بسته‌های پیشین، امکان رسیدن به لول ۱۲۰ نیز میسر بود.

در هر حال، اگر این بسته را خریداری نکرده‌اید، می‌توانید با مراجعه به فروشگاه توکاکی و خرید گیفت کارت استیم بسته‌ی مورد نظر را برای بازی World of Warcraft خریداری کنید.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…