خانه اخبار چرا برخی از کارشناسان کاهش قیمت بیت کوین را پیش بینی می‌کنند؟

چرا برخی از کارشناسان کاهش قیمت بیت کوین را پیش بینی می‌کنند؟

0 ثانیه خوانده شده
0
0
703
چرا برخی از کارشناسان کاهش قیمت بیت کوین را پیش بینی می‌کنند؟

بیت کوین در نهایت و پس از مدت‌ها نوسان توانست سد مقاومتی ۱۲ هزار دلاری خود را بشکند و حتی توانست به قیمت ۱۳ هزار دلاری نیز برسد. اما برخی از کارشناسان بر این عقیده‌اند که قیمت این ارز دیجیتال بالاتر از این مقدار نخواهد رفت و تا ۱۱ هزار دلار نیز اصلاح خواهد داشت.

کول گارنر، یکی از کارشناسان دنیای ارز دجیتیال در جدیدترین مصاحبه‌ی خود اعلام کرده است که بیت کوین می‌تواند تا قیمت ۱۱ هزار دلار کاهش قیمت را تجربه کند. به گفته‌ی او، نقدینگی سرمایه گذاران بیت کوین به اتمام رسیده و احتمال می‌رود همانند گذشته شاهد اصلاح تا قیمت ۱۱ هزار دلار باشیم.

به گفته‌ی کول گارنر، سرمایه گذاران لازم است با دقت زیادی قیمت بیت کوین را مد نظر داشته باشند چرا که به نظر می‌رسد احتمال کاهش ۱۵ درصدی قیمت این ارز دیجیتال و کاهش آن به ۱۱ هزار و ۳۰۰ دلار وجود داشته باشد.

با این حال، عوامل زیادی در افزایش قیمت بیت کوین نقش داشتند. انتخابات آمریکا، سرمایه گذاری بسیاری از شرکت‌های مطرح در بیت کوین و ثابت ماندن قیمت این ارز دیجیتال در بازه‌ی قیمتی ۱۰ تا ۱۲ هزار دلاری همگی باعث شدند تا بیت کوین چنین افزایش قیمتی را تجربه کند.

به هر حال، اگر شما هم در دنیای ارزهای دیجیتال و بیت کوین سرمایه گذاری کرده‌اید، لازم است تا در صورت امکان با علم و آگاهی زیادی وارد این دنیای سرمایه گذاری شوید. شما همچنین می‌توانید خبرهای دیگر مربوط به دنیای ارز دیجیتال را از بلاگ خبری توکاکی دنبال کنید.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…