خانه اخبار امکان خرید سرویس ۱۲ ماهه گلد مایکروسافت از فروشگاه این شرکت حذف شد

امکان خرید سرویس ۱۲ ماهه گلد مایکروسافت از فروشگاه این شرکت حذف شد

0 ثانیه خوانده شده
0
0
945
ایکس باکس لایو گلد

اگر به تازگی به دنبال خرید سرویس یک ساله‌ی گلد ایکس باکس بوده‌اید و متوجه شده‌اید که نمی‌توان این سرویس را خریداری کرد، مشکل از اینترنت یا کنسول شما نیست. مایکروسافت به تازگی از سرویس ۱۲ ماهه‌ی ایکس باکس گلد صرف نظر کرده است و آن را از لیست خرید فروشگاه اینترنتی حذف کرده است. البته این بدان معنا نیست که با خرید گیفت کارت نمی‌توانید از آن استفاده کنید. گیفت کارت‌های گلد ۱۲ ماهه همچنان فعال هستند.

گیم پس امکان خرید سرویس 12 ماهه گلد مایکروسافت از فروشگاه این شرکت حذف شد

حذف سرویس ۱۲ باعث شده تا بسیاری از کاربران گمانه زنی‌هایی را برای این سرویس داشته باشند. گفته می‌شود مایکروسافت برنامه‌های متفاوت‌تری را برای کنسول نسل نهمی خود یعنی ایکس باکس سری اکس در نظر دارد. از طرفی، فیل اسپنر نیز به تازگی اعلام کرده که مایکروسافت در حال تجدید نظیر بر روی سرویس‌های اینترنتی خود است.

یکی دیگر از سرویس‌های اینترنتی مایکروسافت گیم پس نام دارد که بازی‌های رایگانی را تا مدت زمانی در اختیار کاربران قرار می‌دهد. به نظر می‌رسد مایکروسافت تصمیم دارد سرویس گلد را با سرویس گیم پس یکی کند. در واقع، شاید نسخه‌ی گران‌تر سرویس گیم پس تحت عنوان نسخه‌ی آلتیمیت گیم پس برای کاربرن عرضه شود. این سرویس در حال حاظر ماهیانه ۱۴ دلار قیمت دارد.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…