خانه اخبار افراد ثروتمند نیز در حال سرمایه گذاری در بیت کوین هستند

افراد ثروتمند نیز در حال سرمایه گذاری در بیت کوین هستند

0 ثانیه خوانده شده
0
0
700
افراد ثروتمند نیز در حال سرمایه گذاری در بیت کوین هستند

بیت کوین طی هفته‌های اخیر روند افزایشی خود را شروع کرده است و در واقع به طور دقیق مشخص نیست که این روند تا کجا ممکن است ادامه دار باشد. به همین علت بسیاری از ثروت‌مندان دنیا نیز وارد دنیای بیت کوین و ارز دیجیتال شده‌اند و این ارز دیجیتال را مکانی مناسب برای سرمایه‌گذاری می‌دانند. اما به چه علت بیت کوین به چنین محبوبیتی دست یافته است؟

بسیاری از سرمایه گذاران بیت کوین را طلای دوم می‌دانند. طلا همیشه به عنوان یکی از موارد سرمایه گذاری به حساب می‌آمده است چرا که قیمت طلا معمولا با تورم افزایش پیدا می‌کند و از طرفی دیگر، سرمایه‌گذاری امن و بی خطری محسوب می‌شود. بیت کوین نیز تقریبا توانسته راه طلا را پیش بگیرد و علاوه بر این، سود بسیار زیادی را نیز از آن کاربران خود کرده است.

از دیگر عواملی که بیت کوین به محبوبیت بالایی دست یافته، پتانسیل بالای آن در مقابل مقدار ریسک پذیری است. از آن‌جایی که بیت کوین مقدار مشخصی دارد و این مقدار معمولا ۲۱ میلیون سکه است، هر چهال سال یک بار روند بیت کوین تغییر می‌کند و امکان افزایش سوددهی آن طی این بازه‌ی چهار ساله بیشتر می‌شود.

بیت کوین و دلار نیز طی ماه‌های گذشته رابطه‌ای متفاوت را از هم نشان داده‌اند. هر زمان ارزش دلار کاهش یافته، ارزش طلا و بیت کوین نیز افزایش داشته است. این رابطه‌ی معکوس نشان دهنده‌ی این است که با کاهش ارزش دلار، بیت کوین خودی نشان داده و قیمتش به مراتب افزایش یافته است.

به هر حال، دنیای ارزهای دیجیتال هر روز در حال گسترش است و نمی‌توان منکر این موضوع شد. اگر شما هم به دنیای ارزهای دیجیتال علاقه‌مند هستید، پیشنهاد می‌کنیم حتما با علم و آگاهی کاملی سرمایه گذاری کنید. به همین صورت می‌توانید سود خوبی را از آن خود کنید. شما همچنین می‌توانید با دنبال کردن بلاگ خبری وب سایت توکاکی، هر روز از خبرهای کریپتو و دنیای ارزهای دیجیتال آگاه شوید.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…