خانه اخبار چرا افزایش قیمت بیت کوین طی روزهای آینده محتمل است؟

چرا افزایش قیمت بیت کوین طی روزهای آینده محتمل است؟

0 ثانیه خوانده شده
0
0
613
چرا افزایش قیمت بیت کوین طی روزهای آینده محتمل است؟

سرمایه گذاران بیت کوین شاید با خواندن این خبر بتوانند خیال راحت‌تری نسبت به افزایش قیمت بیت کوین طی روزها و ماه‌های آینده داشته باشند. در واقع، بسته‌ی جدید حمایتی دولت آمریکا برای ویروس کرونا در صورتی که تصویب شود می‌تواند به بازار گاوی بیت کوین کمک بسزایی کند.

اما چرا بسته‌ی حمایتی از ویروس کرونا می‌تواند بر روی بازار ارزهای دیجیتال تاثیر گذار باشد؟‌ براساس پیش بینی کارشناسان، در صورتی که کاخ سفید بتواند با مجلس آمریکا بر روی این بسته‌ی حمایتی به توافق برسد، این موضوع باعث بهبود وضعیت بازار بورس کشور آمریکا خواهد شد. از طرفی دیگر، بسیاری از سرمایه‌ گذاران در بازارهای بورس، بر روی ارزهای دیجیتال نیز سرمایه گذاری کرده‌اند و بسیاری از شرکت‌ها نیز از تکنولوژی بلاک چین بهره می‌برند.

به عنوان مثال یکی از شرکت‌هایی که در زمینه‌های ارزهای دیجیتال فعالیت می‌کند شرکت Robinhood  است. در صورتی که این شرکت بسته‌ی حمایتی دولت آمریکا برای ویروس کرونا را دریافت کند می‌تواند بر روی بازار ارزهای دیجیتال سرمایه گذاری بیشتری داشته باشید و همین روند می‌تواند بر روی افزایش قیمت ارزهای دیجیتال از جمله بیت کوین تاثیر گذار باشد.

حتی اگر این اتفاق نیز رخ ندهد، تصویب بسته‌ی حمایتی می‌تواند جنبه‌ی مثبتی بر روی تفکر سرمایه گذاران داشته باشد به طوری که پول بیشتری راهی بازارهای مختلف خواهد شد. در هر حال، دولت ترامپ سخت در تلاش است تا این بسته‌ی حمایتی قبل از انتخابات کشور آمریکا راهی بازار این کشور شود و می‌توان انتظار داشت که این اتفاق به زودی رخ خواهد داد.

در عین حال شما می‌توانید برای خرید گیفت کارت سرویس‌های اینترنتی و همچنین کالای دیجیتال به وب سایت توکاکی مراجعه کرده و خرید خود را در سریع‌ترین زمان ممکن با قیمتی مناسب انجام دهید.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…