خانه اخبار پیش فروش کنسول ایکس باکس سری اکس از فردا شروع می‌شود

پیش فروش کنسول ایکس باکس سری اکس از فردا شروع می‌شود

1 ثانیه خوانده شده
0
0
911
پیش فروش کنسول ایکس باکس سری اکس از فردا شروع می‌شود

به گفته‌ی مایکروسافت، پیش فروش کنسول مایکروسافت ایکس باکس سری اکس و سری اس به صورت رسمی از فردا شروع خواهد شد تا کاربران بتوانند به صورت رسمی خرید خود را انجام دهند.

پیش فروش کنسول‌های مایکروسافت در حالی فردا سر ساعت و زمانی مشخص صورت می‌گیرد که سونی به صورت غافل‌گیر کننده‌ای پیش فروش کنسول‌های نسل بعدی خود را شروع کرد و همین مسئله باعث نارضایتی بسیاری از کاربران شد. البته سونی اعلام کرد که به زودی پیش فروش جدیدی را قرار خواه داد.

در هر حال، مایکروسافت کنسول ایکس باکس سری اکس را با قیمت ۴۹۹ دلاری و کنسول سری اس را با قیمتی ۳۹۹ دلاری برای فروش قرار داده است. دو کنسول مورد اشاره در اواسط آبان ماه به صورت رسمی در بازارهای جهانی عرضه می‌شوند.

از جمله مشخصه‌های کنسول نسل بعدی مایکروسافت می‌توان به پردازنده‌ی گرافیکی ۱۲ ترافلاپسی اشاره کرد که می‌تواند با کیفیت ۴K و فریم ۱۲۰ فریم در ثانیه تصاویر را در اختیار کاربران خود قرار دهد.این کنسول از ساختار RDNA 2 بهره می‌برد و از تکنولوژی ری ترسینگ نیز پشتیبانی می‌کند.

پیش فروش کنسول‌های نسل بعدی مایکروسافت در حالی از فردا شروع می‌شوند که به نظر می‌رسد بازی‌های نسل بعدی با قیمت ۴۹ دلاری در اختیار کاربران قرار خواهند گرفت. افزایش ۱۰ دلاری قیمت بازی‌های ویدیویی بعد از سال‌ها به علت افزایش هزینه‌ی تولید آن‌ها بوده است.

به هر حال، شما می‌تواند برای خرید گیفت کارت ایکس باکس و مایکروسافت به فروشگاه توکاکی رفته و با قیمتی مناسب گیفت کارت‌های مورد اشاره را خریداری کنید.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…