خانه اخبار با بازی‌های برتر این هفته آشنا شوید؛‌ از دنیای سمورایی در ژاپن تا ماجراجویی در آمریکا

با بازی‌های برتر این هفته آشنا شوید؛‌ از دنیای سمورایی در ژاپن تا ماجراجویی در آمریکا

9 ثانیه خوانده شده
0
0
980
بازی‌های برتر هفته وب‌سایت گیفت کارت توکاکی

به این بخش از بازی‌های برتر هفته وب‌سایت گیفت کارت توکاکی خوش آمدید. در این قسمت، بازی‌های برتر هفته را با توضیحاتی مختصر به شما ارائه می‌دهیم و سعی می‌کنیم بازی‌های برتر این هفته را به شما معرفی کنیم.

یکی از بازی‌های جذاب این هفته که سبکی منحصر به فرد و خاصی نیز دارد،  Death Come True نام گرفته که در سب FMV وارد بازار شده است. در واقع، در این سبک که شباهت زیادی به فیلم‌های سینمایی دارد، می‌توانید تصمیمات متفاوتی را بگیرد که بر روی پایان بازی کاملا تاثیر گذار است. این بازی که بر روی پلتفرم پی‌سی منتشر شده، امکان انتخاب بین قهرمانان مختلف داستان را برای شما فراهم آورده است. سازنده‌ی این بازی پیش از این کارنامه بسیار موفقی داشته و بازی Danganronpa  را در اختیار کاربران قرار داده است.

battle 1024x576 با بازی‌های برتر این هفته آشنا شوید؛‌ از دنیای سمورایی در ژاپن تا ماجراجویی در آمریکا

از طرفی دیگر، در این هفته بازی انحصاری پلی استیشن ۴ تحت عنوان Ghost of Tsushimaنیز منتشر شده است که با نظرات مثبت اکثر منتقدان همراه بود. این بازی که در دنیایی سمورایی ژاپن رخ می‌دهد، توانسته موفقیت‌های زیادی را برای خود کسب کند و نظر مثبت نه تنها منتقدان، بلکه کاربران خود را هم جلب کرده است. این عنوان که بعد از بازی دیگر انحصاری پلی استیشن ۴، یعنی The Last of Us Part II منتشر شده، به نظر می‌رسد انحصاری سونی در نسل هشتم را به پایان برساند. حال سوال اینجاست که آیا شما از انحصاری‌های نسل هشتم سونی راضی بودید یا خیر؟
شما در این هفته مشغول انجام چه بازی‌ای هستید؟ آن را با ما در میان بگذارید.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…