خانه اخبار آخرین تغییر و تحولات بیت ‌کوین در ۲۴ ساعت گذشته

آخرین تغییر و تحولات بیت ‌کوین در ۲۴ ساعت گذشته

0 ثانیه خوانده شده
0
0
880
اخبار بیت کوین

بیت کوین طی چند سال گذشته محبوبیت زیادی را پیدا کرده است. به همین دلیل، تغییر و تحولات زیادی تنها در عرض ۲۴ ساعت برای آن رخ می‌دهد. به همین دلیل، ‌در این پست خبری قصد داریم آخرین تغییر و تحولات ارز اینترنتی بیت‌کوین را طی ۲۲۴ ساعت گذشته در اختیار شما قرار دهیم.

قیمت بیت ‌کوین در پایان معاملات روز کاری گذشته تا ۹۱۸۵ دلار رسید که افزایش ۰٫۳۰ درصدی را نسبت به روز گذشته نشان می‌دهد. این قیمت بالاترین قیمت بیت‌کوین طی سه روز گذشته محسوب می‌شود. البته این قیمت هنوز هم بیش از ۵۴ درصد نسبت به بالاترین قیمت بیت‌کوین یعنی ۲۰۰۸۹ دلار کمتر است.

ارزش بیت کون در روز گذشته به بیش از ۱۶۹ میلیارد دلار رسید که تقریبا ۶۳ درصد ارزهای اینترنتی را تشکیل می‌دهد. میزان حجم این ارز اینترنتی نیز در روز گذشته به ۱۲ میلیارد دلار رسید که ۴۳ درصد کمتر از میانگین سالیانه به شمار می رود. این بدان معناست که در ۲۴ ساعت گذشته، ارز اینترنتی بیت کون معادل ۲۲۲ تن طلا معامله شده است.

05g1coaLZ3MGmox5v5lqFEH 1.fit lim.size 1200x630.v 1569492928 آخرین تغییر و تحولات بیت ‌کوین در 24 ساعت گذشته

تا به امروز، بیش از ۱۳ هزار نفر، بالاتر از یک میلیون بیت کوین دارند. علاوه بر این، ۱۰ نفری که بیشترین میزان بیت کوین را در اختیار دارند ۵ درصد از عرضه را کنترل می‌کنند. صد نفر برتر ۱۴٫۳ درصد و هزار نفر برتر بیش از ۳۴ درصد از ارزهای بیت‌ کون را در اختیار دارند.

در سال ۲۰۱۷، جان مکافی پیش بینی کرد که بیت کوین به قیمت ۱ میلیون دلاری در سال ۲۰۲۰ دست پیدا خواهد کرد. متاسفانه، این اتفاق رخ نداده و تقریبا قیمت امروز بیت کوین ۹۷ درصد با آن قیمت فاصله دارد. براساس پیش بینی‌ها، قیمت امروز بیت کوین باید امروز ۴۵۰ هزار دلار باشد که باز هم فاصله‌ی زیادی تا این قیمت باقی مانده است.

به طور سالانه، بیت کوین بیش از ۶۰ تروات ساعت برق مصرف می‌کند. این آمار باورنکردنی با مصرف برق کل کشور الجزیره برابری می‌کند.

طی ۲۴ ساعت گذشته، بیش از ۱۸ هزار توییت در مورد بیت کوین در شبکه‌ی مجازی توییتر منتشر شد. این آمار نسبت به سال گذشته کاهش ۴ درصدی داشته است. میزان حداکثری توییت در سال گذشته به بیش از ۸۰ هزار توییت می‌رسد.

شما می‌توانید برای خرید کالای دیجیتال به اینجا مراجعه کنید.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…