خانه اخبار کارشناس وال استریت افزایش قیمت بیت کوین را بعد از روز جهانی کارگر پیش بینی می‌کند

کارشناس وال استریت افزایش قیمت بیت کوین را بعد از روز جهانی کارگر پیش بینی می‌کند

0 ثانیه خوانده شده
0
0
702
کارشناس وال استریت افزایش قیمت بیت کوین را بعد از روز جهانی کارگر پیش بینی می‌کند

جورج بال، یکی از کارشناسان مطرح وال استریت آمریکا معتقد است که بسیاری از سرمایه گذاران بعد از روز جهانی کارگر یعنی ۱۶ شهریور ماه (هفتم سپتامبر)‌ به سراغ ارز دیجیتال بیت کوین می‌روند.

جورج بال در جدیدترین مصاحبه‌ای که با قسمت پادکست اینترنتی شبکه‌ی تلوزیونی رویترز انجام داده آینده‌ی ارز دیجیتال بیت کوین را مثبت ارزیابی کرده است. او معتقد است که سرمایه گذاران باید تغییرات اساسی را در پرتفوی خود به وجود آورند چرا که دنیای سرمایه گذاری در حال تغییر است. با یکدیگر مصاحبه‌ی جورج بال را می‌خوانیم:

« می‌توان اسم بازار فعلی را رکود تابستانه نام گذاری کرد. ویروس کرونا حداقل تا سال آینده با ما خواهد بود اما قطعا برای آن واکسنی کشف خواهد شد. در حال حاظر، شاهد نوسانات زیادی در بازار هستیم که همین علت باعث شده تا پیشرفتی را در بازار سرمایه نبینیم. به طور کلی، پیش بینی من این است که این بازار نیاز به شعله ور شدن دارد و شروع این شعله احتمالا از روز کارگر خواهد بود. »

کارشناس وال استریت افزایش قیمت بیت کوین را بعد از روز جهانی کارگر پیش بینی می‌کند کارشناس وال استریت افزایش قیمت بیت کوین را بعد از روز جهانی کارگر پیش بینی می‌کند

او در پاسخ به این سوال که سرمایه گذاران باید چه تغییراتی را در پرتفوی خود ایجاد کنند گفت:

« به نظرم بسیاری از سرمایه گذاران نگران این مسئله‌اند که در آینده چه اتفاقاتی خواهد افتاد. به نظر من تا فصل آینده اتفاقات خیلی خاصی را شاهد نخواهیم بود. من هیچ وقت چنین حرفی را نزدم چرا که همیشه مخالف بلاک چین و ارز دیجیتال و بیت کوین بوده‌ام اما دولت نمی‌تواند بازار بورس را همیشه تحریک کند. خیلی زود نواسانات و رکود ایجاد شده از بین می‌رود و ارز دیجیتال با افزایش قیمت قابل توجهی روبه رو خواهد شد. آیا دولت با پول چاپ کردن بیشتر، مالیات را بیشتر خواهد کرد؟ اگر دولت به چاپ دلار بپردازد، ارزش این پول پایین‌تر میاید و همین مسئله می‌تواند سیل زیادی از سرمایه گذاران را به سمت بیت کوین ببرد.»

در هر صورت، پیش بینی‌های مختلفی در دنیای ارز دیجیتال صورت گرفته و خیلی سخت می‌توان آینده‌ی سرمایه گذاری را پیش بینی کرد. دنیای سرمایه گذاری کاملا ریسکی است و سعی کنید با اطلاعات کامل وارد آن شوید. شما همچنین می‌توانید برای خرید کالای دیجیتال به وب سایت توکاکی مراجعه کنید.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…