خانه اخبار کارشناس وال استریت افزایش قیمت بیت کوین تا ۲۸ هزار دلار را پیش بینی می‌کند

کارشناس وال استریت افزایش قیمت بیت کوین تا ۲۸ هزار دلار را پیش بینی می‌کند

0 ثانیه خوانده شده
0
0
942
کارشناس وال استریت افزایش قیمت بیت کوین تا 28 هزار دلار را پیش بینی می‌کند

بیت کوین طی چند روز گذشته توانسته به قیمت ۱۱ هزار دلاری دست یابد که صعود بلند بالای آن را نشان می‌دهد. همین مسئله باعث شده تا بازار داغ پیش بینی قیمت این ارز دیجیتال بیشتر و بیشتر شود. مارک کیزر، یکی از کارشناسان وال استریت نیز پیش بینی خود را در این مورد در اختیار سرمایه گذاران قرار داده که در ادامه با هم نگاهی به آن میندازیم.

به گفته‌ی مارک کیزر، بیت کوین تا قیمت ۲۸ هزار دلار بالا خواهد رفت و سپس بعد از اصلاحی چند روزه، می‌تواند تا قیمتی پیش برود که کمتر کسی فکرش را می‌کند. به گفته‌ی او، بعد از اصلاح بر روی قیمت ۲۸ هزار دلار، شاهد افزایش بیت کوین تا شش رقم خواهیم بود که باورنکردنی به نظر می‌آید.

%name کارشناس وال استریت افزایش قیمت بیت کوین تا 28 هزار دلار را پیش بینی می‌کند

از طرفی دیگر، برخی از کارشناسان مطرح ارزهای دیجیتال سقوط بیت کوین را تا ۸ هزار دلار پیش بینی کرده‌اند اما کیزر به همراه یکی دیگر از کارشناسان به نام آدام مانیچی پیشرفت بیت کوین تا قیمت ۲۸ هزار یا ۲۴ هزار دلار را پیش بینی کرده‌اند. به گفته‌ی مانیچی، قیمت بیت کوین همزمان با قیمت طلا افزایش خواهد یافت و احتمالا شاهد قیمت ۲۸ هزار دلاری این ارز دیجیتال خواهیم بود.

به هر حال، پیش بینی‌های متفاوتی در مورد بیت کوین صورت گرفته است اما تقریبا اکثر این پیش بینی‌ها صعود بیت کوین را همانند صعود قیمت طلا تایید می‌کنند. توجه داشته باشید که تمامی این پیش‌بینی‌ها ممکن است در آینده اشتباه از آب در بیایند و نمی‌توان به طور کامل و با ضریب اطمینان بالا در این موارد صحبت کرد.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…