خانه اخبار شرکت آتاری به زودی توکن‌های عمومی را برای فروش قرار می‌دهد

شرکت آتاری به زودی توکن‌های عمومی را برای فروش قرار می‌دهد

0 ثانیه خوانده شده
0
0
631
شرکت آتاری به زودی توکن‌های عمومی را برای فروش قرار می‌دهد

شرکت آتاری در وب‌سایت بیت کوین به زودی توکن‌های عمومی را برای فروش قرار خواهد داد. به محض این که پیشنهادات کاربران به اتمام رسیدند، توکن‌های آتاری که برپایه‌ی سیستم ERC20 خواهد بود معامله خواهند شد. در حالی که هنوز جزئیات این پیشنهاد مشخص نشده، انتظار می‌رود توکن‌ها خیلی زود به فروش روند.

فرد چزنیز، مدیر اجرایی شرکت آتاری اعلام کرده که تاکنون بیش از ۱٫۵ میلیون دلار در راندهای خصوصی جمع آوری شده است. او معتقد است که مهم‌ترین نکته در مورد فروش عمومی، افزایش قیمت نیست بلکه افزایش میزان حجم معاملاتی است. چزنیز معقتد است که توکن‌های آتاری می‌تواند در مشخص کردن وضعیت مالی این شرکت و همچنین حمایت بیشتر در صنعت بازی‌سازی به آن‌ها کمک بسزایی کند.

« من مفتخرم اعلام کنم که ما بیش از ۳ میلیارد یورو در دنیای بازی‌های ویدیویی سرمایه گذاری کرده‌ایم. زمانی که توکن مورد نظرمان لیست شود، می‌توانیم حمایت‌های مالی بیشتری را نیز برای صنعت بازی‌های ویدویی شرکت دریافت کنیم.»

توکن‌های شرکت آتاری به زودی برای فروش قرار خواهند گرفت و تمامی کشورهایی که در لیست این شرکت هستند به جز کشور آمریکا می‌توانند در این فرآیند شرکت کنند. گفته می‌شود روند ثبت نام از ۱۵ روز آینده خواهد بود اما تا آغاز فرآیند اصلی یک ماهی زمان باقی مانده است.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…