خانه اخبار Vampire: The Masquerade – Swansong در ۲۰۲۱ عرضه خواهد شد

Vampire: The Masquerade – Swansong در ۲۰۲۱ عرضه خواهد شد

26 ثانیه خوانده شده
0
0
1,219
Vampire: The Masquerade – Swansong

بازی Vampire: The Masquerade – Swansong در سال ۲۰۲۱ برای PS5 ، PS4 ، Xbox Series X ، Xbox One ،  Switch و  EGS عرضه می‌شود. در ادامه با توکاکی همراه باشید.

خیلی‌ها منتظر رسیدن بازی Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 هستند. البته هنوز زمان این اتفاق مشخص نیست. اما دنیای  قرار است یک بازی RPG را دریافت کند. در مورد این بازی در اوایل سال گذشته صحبت شد. اما با نمایش رسمی آن سندیت بیشتری پیدا کرد.

به عنون بخشی از اولین Nacon Connect این بازی رونمایی شده است که با یک تریلر سینمایی و همچنین برخی از تبلیغات در ارائه دهندگان خود را به ما تا حدی شناسانده است. این بازی بi عنوان یک بازی نقش آفرینی یا همان RPG تعاملی شناخته می‌شود که در آن روایت سه خون آشان در یک بستر داستانی رمزآلود را شرح داده می‌شود. این بازی توسط Big Bad Wolf ساخته شده است که پیش از این هم بازی The Council را در کارنامه خود دارد که جز بازی‌های ماجراجویانه به سبک Telltale با برخی از عناصر نقش آفرینی است. Swangsong  هم می تواند چیزی شبیه به این باشد ، اگرچه در حال حاضر مشخص نیست.

Vampire: The Masquerade – Swangson قرار است در سال ۲۰۲۱ روانه بازار شود و برای تمامی کنسول‌های فعلی و نسل بعد ارائه شود. همچنین قرار است فروشگاه Epic Games نسخه PC آن را هم ارائه بدهد.

این شهر داستان ۳ خون آشان با روایت‌های در هم تنیده را شرح می‌دهد که واقعیات ناگفته‌ای را روایت می‌کند. این داستان قرار است در شهر بوستون رقم بخورد.

gamingbolt

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده ak
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

کنترلر دوال سنس و هر آنچه که باید در مورد آن بدانید

دوال سنس از نظر طراحی چیزی بین دوال شاک ۴ و کنترل ایکس باکس است. سونی این دسته را با طراحی…