خانه اخبار آمریکا در حال باختن جنگ سرد تکنولوژی با چین است

آمریکا در حال باختن جنگ سرد تکنولوژی با چین است

1 ثانیه خوانده شده
0
0
610
آمریکا در حال باختن جنگ سرد تکنولوژی با چین است

یکی از بنیان‌گذاران شرکت Ripple در جدیدترین مصاحبه‌ی خود اعلام کرده که آمریکا نمی‌تواند جنگ سرد تکنولوژی با کشور چین را پیروز شود. به گفته‌ی او، در زمینه‌ی ارزهای دیجیتال و مسائل مالی آمریکا شکست بزرگی را متحمل خواهد شد.

صحبت‌های کریس لارسن به عنوان یکی از بنیان‌گذاران شرکت Ripple در حالی منتشر شده که این شرکت تحت نظر قوانین کشور آمریکا با مشکلات زیادی مواجه شد و نتوانست عملکرد خوبی را از خود نشان دهد. بر اساس گفته‌های او، دولت چین در زمینه‌ی ایجاد قوانین مشخص و شفاف بهتر عمل کرده و همین مسئله باعث شده تا شرکت‌هایی که در زمینه‌ی مالی ارز دیجیتال فعالیت می‌کنند، در کشور چین عملکرد بهتری را از خود نشان دهند:

« کشور چین تا به امروز متوجه شده که تکنولوژی می‌تواند مسائل مالی را به طرز غیر قابل باورنکردنی کنترل کند. سیاست‌های سوییفت و بانک‌های فعلی قطعا تا دو دهه‌ی آینده وجود نخواهند داشت و ما از این طریق دیگر عمل نخواهیم کرد.»

یکی دیگر از مواردی که می‌تواند به پیروزی کشور آمریکا در این روند کمک کند، وضعیت فعلی ارزهای دیجیتال است. به گفته‌ی او، آمریکا در دیجیتیالی کردن دلار شکست خورده اما از طرفی دیگر چین همواره در تلاش است تا ارز دیجیتال یوآن را عملی کند و بانک‌ مرکزی ارز دیجیتال تاسیس کند. البته تمامی سخنان او به حمایت از چین نبوده بلکه کریس لارسن در مورد وضعیت نه چندان خوب ماینرها نیز به کشور چین هشدار داده است.

در هر حال، به نظر می‌رسد آینده‌ی ارزهای دیجیتال آینده‌ی روشنی خواهد بود و باید دید در نهایت آمریکا می‌تواند خود را با قوانین جدید سازگار سازد یا خیر. شما در این مورد چه فکر می‌کنید؟ برای مطالعه‌ی بیشتر اخبار دیجیتال و همچنین خرید گیفت کارت می‌توانید به وب سایت توکاکی مراجعه کنید.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…