خانه اخبار کارشناسان همچنان کاهش ارزش دلار را پیش بینی می‌کنند

کارشناسان همچنان کاهش ارزش دلار را پیش بینی می‌کنند

1 ثانیه خوانده شده
0
0
693
کارشناسان همچنان کاهش ارزش دلار را پیش بینی می‌کنند

سال ۲۰۲۰ بدون شک یکی از عجیب‌‌ترین سال‌ها برای اقتصاد بوده است. با وجود اتفاقاتی که در مورد ویروس کرونا رخ داد و اقتصاد دنیا را فلج کرد، بسیاری بر این عقیده‌اند که بیشترین کشوری که آسیب دیده است آمریکا بوده و به همین علت کاهش ارزش دلار همچنان ادامه دار خواهد بود.

برد گارلینگهوس، یکی از مدیران اجرایی مطرح شرکت Ripple Labs نیز یکی از کسانی است که معتقد است به زودی ارزش دلار روندی کاهشی به خود خواهد گرفت.

به گفته‌ی وی، از زمانی که ویروس کرونا وارد دنیا شده است، اتفاقات زیادی در جهان رخ داده است. به گفته‌ی او، افزایش بیکاری، افزایش چاپ اسکناس و دیگر مسائل سیاسی همگی باعث شده‌اند تا ارزش دلار بیش از پیش کاهشی باشد. علاوه بر مشکلات مورد اشاره می‌توان به موارد دیگری نظیر بسته شدن بسیاری از کارخانه‌ها به خاطر شرایط پاندمی کرونا و کنسل شدن بسیاری از مراسم‌های دسته جمعی نیز اشاره کرد.

افزایش تورم و نرخ سود بانکی از جمله راه حل‌های منطقی دولت آمریکا بوده است اما عواقب آن نیز بسیار شدید و خطرناک است. به همین علت، برخی دیگر معتقدند که آمریکا می‌تواند باعث افزایش قیمت بیت کوین شود. در واقع، بیت کوین در اکثر مواقع رابطه‌ی عکسی را با کاهش ارزش دلار داشته و به نظر می‌رسد این روند ادامه دار باشد.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…