خانه اخبار بیت کوین با نزدیک شدن به قیمت ۱۹ هزار دلاری تنها هزار دلار با ثبت رکوردی تاریخی فاصله دارد

بیت کوین با نزدیک شدن به قیمت ۱۹ هزار دلاری تنها هزار دلار با ثبت رکوردی تاریخی فاصله دارد

0 ثانیه خوانده شده
0
0
508
بیت کوین با نزدیک شدن به قیمت 19 هزار دلاری تنها هزار دلار با ثبت رکوردی تاریخی فاصله دارد

قیمت بیت کوین نسبت به روزهای گذشته در حالا افزایش قابل توجهی است و از طرفی دیگر کاهش ارزش دلار نیز در این روند تاثیر بسیاری را گذاشته است. با این حال، آیا بیت کوین می‌تواند به رکورد ۲۰ هزار دلاری خود در سال ۲۰۱۷ برسد یا نه؟ چه اتفاقاتی در آینده برای این ارز دیجیتال رخ خواهد داد؟

به تازگی خبرهای جدیدی منتشر شده که آغاز روند واکسیناسیون را در کشور آمریکا تا ماه آینده تایید می‌کند. همین مسئله باعث شده است تا بسیاری از سرمایه داران به سراغ سرمایه گذاری‌های کم ریسک بروند. با وجود این که بسیاری داوطلب شده‌اند تا واکسن جدید ویروس کرنا را تست کنند، بسیاری از مناطق در دنیا امیدوار هستند که بتوانند واکسن جدید شرکت‌های آمریکای را خریداری کنند اما ارزش دلار همچنان پایین باقی مانده است.

شاخص دلار طی روزهای گذشته با کاهش ۲٫۲ درصدی روبه‌رو شده است. اگرچه بسیاری از کارشناسان معتقد هستند که واکسن کرونا می‌تواند بسیاری از اقتصادهای جهان را در کوتاه مدت دوباره به روال عادی بازگرداند، اما بازگشت اقتصاد دنیا به روال عادی در بلندمدت کمی دور از ذهن است.

البته پاندمی کرونا تنها علت افزایش قیمت بین کوین طی چند روز گذشته و احتمالا طی چند روز آینده نبوده است. به تازگی شرکت پی پال به عنوان یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های ارائه کننده‌ی خدمات ارزی نیز وارد دنیای ارزهای دیجیتال شده و خرید و فروش آن را در پلتفرم خود اجرایی کرده است. همین مسئله کار را برای خرید و فروش بیت کوین کمی سخت‌تر کرده چرا که تعداد بسیاری به دنبال خرید و فروش بیت کوین از طریق پی پال هستند.

با این حال، هنوز مشخص نیست که آیا بیت کوین می‌تواند به قیمت ۲۰ هزار دلاری خود در سه سال پیش دست یابد یا خیر. اگر مقدار تقاضا همچنان به همین روند پیش رود، احتمال شکسته شدن رکورد سه سال پیش بسیار زیاد است.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…