خانه اخبار کاربران ارز دیجیتال به بیش از ۱۰۱ میلیون نفر رسیدند

کاربران ارز دیجیتال به بیش از ۱۰۱ میلیون نفر رسیدند

0 ثانیه خوانده شده
0
0
654
کاربران ارز دیجیتال به بیش از 101 میلیون نفر رسیدند

تحقیقات صورت گرفته از دانشگاه کمبریج انگلستان حاکی از این است که کاربران ارز دیجیتال طی یک سال گذشته افزایش محسوسی داشته و تعداد آن‌ها به بیش از ۱۰۱ میلیون نفر رسیده است. این در حالی است که این آمار در سال ۲۰۱۸ تنها ۳۵ میلیون بوده است.

تحقیقات دانشگاه کمبریج افزایش علاقه‌ی کاربران ارز دیجیتال به بیت کوین را نیز تایید می‌کند. این تحقیقات با دیگر تحقیقات صورت گرفته از دیگر شرکت‌های مالی همخوانی دارد. به عنوان مثال شرکت Glassnode پیش از این اعلام کرده بود که شاهد افزایش دو برابری کاربران بیت کوین طی چند ماه گذشته بوده است.

یکی از دلایلی که علاقه‌ی سرمایه گذاران به بیت کوین و ارزهای دیجیتال بیشتر شده، پاندمی کرونا و کاهش ارزش دلار است. این ویروس که وضعیت اقتصادی دنیا را کاملا مختل کرده باعث شد تا دلار به طرز باورنکردنی ارزش خود را از دست بدهد و در نتیجه باعث افزایش علاقه‌ی کاربران به بیت کوین شده است.

براساس آمار و ارقام ارائه شده، کاربران کشورهای اروپایی و همچنین آمریکای شمالی بیشترین علاقه را به ارزهای دیجیتال نشان داده‌اند. به هر حال، افزایش ۷۸ درصدی ارزهای دیجیتال قطعا تصادفی نبوده و به نظر می‌رسد سوددهی مناسب این نوع سرمایه گذاری یکی از علت‌های آن بوده است.

در هر صورت،‌ سرمایه گذاری در دنیای ارزهای دیجیتال ریسک خود را دارد و باید با اطلاعات کاملی وارد سرمایه گذاری در این قسمت شد. شما همچنین می‌توانید با مراجعه به وب سایت توکاکی و خرید گیفت کارت و کالای دیجیتال با قیمتی مناسب و در سریع‌ترین زمان ممکن تجربه‌ای متفاوت از خرید گیفت کارت را رقم بزنید.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…