خانه اخبار بازی Avatar یوبی‌سافت نیز همانند Rainbow تاخیر خورد

بازی Avatar یوبی‌سافت نیز همانند Rainbow تاخیر خورد

6 ثانیه خوانده شده
0
0
674
بازی Avatar یوبی‌سافت نیز همانند Rainbow تاخیر خورد

به نظر می‌رسد دو بازی Rainbow Six Quarantine و Far Cry 6 تنها بازی شرکت یوبی‌سافت نیستند که به تازگی تاخیر خوردن آن‌ها تایید شده است چرا که این شرکت اعلام کرده است بازی آواتار نیز تاخیر خواهد خورد. بنابراین، این بازی که بر اساس فیلم معروف و پر فروش جیمز کامرون ساخته شده هم با تاخیر فراوانی در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت.

بنابراین و براساس گفته‌های یوبی‌سافت، بازی آواتار در سال ۲۰۲۲ در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت. این در حالی است که نسخه‌ی دوم فیلم آواتار نیز در همان سال عرضه خواهد شد و به نظر می‌رسد هماهنگی این دو تصادفی نباشد. بازی Avatar قرار است توسط استودیویی ساخته شود که پیشتر بازی The Division را تولید کرده بود و توانست نظر نسبتا مثبت کاربران خود را دریافت کند.

فعلا اطلاعات بیشتری در مورد این بازی منتشر نشده است. تنها چیزی که مشخص است این است که بازی مورد اشاره برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌های نسل نهمی انتشار خواهد یافت. مدیر بخش سرگرمی یوبی‌سافت اعلام کرده که تاخیر خوردن این بازی بیشتر به خاطر هماهنگی با عرضه‌ی نسخه‌ی دوم فیلم بوده است.

به هر حال، مشکلات پیش آمده در مورد ویروس کرونا و دورکاری کارمندان باعث شده تا بازی‌های زیادی طی این مدت لغو شوند و به تاریخ دیگری موکول شوند. یکی از این بازی‌ها Cyberpunk 2077 بوده و به نظر می‌رسد این طور خبرها فعلا ادامه خواهد داشت.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…