خانه اخبار یوبی‌سافت تصمیمی برای افزایش قیمت بازی‌های پلی استیشن ۵ ندارد

یوبی‌سافت تصمیمی برای افزایش قیمت بازی‌های پلی استیشن ۵ ندارد

6 ثانیه خوانده شده
0
0
1,307
یوبی‌سافت تصمیمی برای افزایش قیمت بازی‌های پلی استیشن 5 ندارد

با معرفی کنسول نسل نهمی سونی، پلی استیشن ۵، شایعات پیرامون این کنسول هر لحظه در حال افزایش است. در حالی که اطلاعات زیادی از این کنسول نظیر تاریخ عرضه‌ی آن مشخص شده است، اما هنوز برخی از اطلاعات نظیر قیمت آن و قیمت بازی های پلی استیشن ۵ مشخص نیست.

اما حواسی پیرامون قیمت بازی های پلی استیشن ۵ در حال افزایش است. یوبی‌سافت رسما اعلام کرد که قیمت بازی‌های نسل نهمی خود را همچنان بر روی ۶۰ دلار باقی نگه خواهد داشت و تغییری را در آن ایجاد نمی‌کند. تاکنون دو بازی Assassin’s Creed Valhalla  و Watch Dogs Legion برای کنسول پلی استیشن ۵ توسط این استودیو تایید شده است و حالا به نظر می‌رسد تغییر اساسی خاصی در قیمت آن شاهد نخواهیم بود که این می‌تواند خبری بسیار خوش‌حال کننده برای مخاطبان این استودیو تلقی شود.

قیمت پلی استیشن 5 1 یوبی‌سافت تصمیمی برای افزایش قیمت بازی‌های پلی استیشن 5 ندارد

حاشیه‌های پیرامون قیمت بازی‌های پلی استیشن ۵ زمانی گسترش یافت که شرکت ۲K اعلام کرد که قیمت بازی بسکتبال ۲K21 را به ۷۰ دلار افزایش داده است. همین مسئله نگرانی و حتی تحریم بسیاری از کاربران را منجر شد. حالا، یوبی‌سافت خیال بسیاری از مخاطبان خود را راحت کرده است. از آن‌جایی که احتمال می‌رود قیمت پلی استیشن ۵ چیزی نزدیک به ۵۰۰ دلار باشد، قاعدتا بسیاری از کاربران به دنبال بازی‌های ۶۰ دلاری خواهند بود تا در هزینه‌های خود صرفه جویی کنند.

فعلا باید منتظر ماند و دید قیمت کنسول پلی استیشن ۵ سونی چند دلار خواهد بود و آیا قیمت دیگر بازی‌های پلی استیشن ۵ نیز ۶۰ دلار ثابت خواهد ماند یا خیر. نظر شما چیست؟

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…