خانه اخبار چین و آمریکا؛ کدام یک برنده جنگ دنیای دیجیتال خواهند شد؟

چین و آمریکا؛ کدام یک برنده جنگ دنیای دیجیتال خواهند شد؟

0 ثانیه خوانده شده
0
0
745
تنها راهی که آمریکا می‌تواند جنگ دیجیتال علیه چین را پیروز شود، استفاده از ارزهای دیجیتال خصوصی و رمز نگاری شده است.

آویچال گارگ، بنیان گذار و مدیر شرکت الکتریک کپیتال معتقد است تنها راهی که آمریکا می‌تواند جنگ دیجیتال علیه چین را پیروز شود، استفاده از ارزهای دیجیتال خصوصی و رمز نگاری شده است.

به گفته‌ی گارگ، چین امروزه چندین قدم جلوتر از آمریکا در دنیای ارزهای دیجیتال است. این کشور همچنین قصد دارد به زودی ارز دیجیتال یوآن را رسمی کند و قرار است سیستم دیجیتال پرداخت الکترونیکی ارزهای دیجیتال نیز به زودی در این کشور منتشر شود. بر اساس پیش بینی‌ها، چین هم اکنون بیش از ۱۰ سال از آمریکا در این زمینه جلو بوده و به نظر می‌رسد کشور آمریکا دوران سختی را برای رسیدن به چین در دنیای کریپتو خواهد داشت.

گارگ بر این عقیده است که کشور آمریکا نیازی به طراحی ارز دیجیتال جدید ندارد بلکه باید بر اساس پول فیات خود ارز دیجیتال را راهی بازار کند. بنابراین، آمریکا می‌تواند با وارد کردن ارز دیجیتال دلار به دنیای کریپتو روند فعلی را دچار تغییر و تحولاتی کند. براساس گفته‌های او، لازم است تا بین ۱۲ تا ۲۴ ماه آمریکا تصمیمی سریع را در این رابطه اخذ کند.

با این حال، امروزه کشورهای زیادی در حال توسعه ارزهای دیجیتال با پول رایج خود هستند و اتحادیه‌ی اروپا و آمریکا از جمله مناطقی هستند که در این امر کمی سخت‌گیرانه عمل کرده‌اند. بنابراین، می‌توان انتظار داشت که چین بتواند در این زمینه پیشرفت خوبی را از خود نشان دهد و باید منتظر ماند و دید آیا پیشرفت چین می‌تواند به اقتصاد این کشور کمک کند یا خیر؟

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…