خانه دسته‌بندی نشده دولت آمریکا به تنهایی یکی از عوامل افزایش قیمت بیت کوین به شمار می‌رود

دولت آمریکا به تنهایی یکی از عوامل افزایش قیمت بیت کوین به شمار می‌رود

0 ثانیه خوانده شده
0
0
681
دولت آمریکا به تنهایی یکی از عوامل افزایش قیمت بیت کوین به شمار می‌رود

تالیر وینکلوز، کارشناس مطرح دنیای ارزهای دیجیتال معتقد است که دولت آمریکا تاثیر زیادی بر روی افزایش قیمت بیت کوین دارد. بر اساس گفته‌های این کارشناس، اتفاقات پیرامون پاندمی کرونا باعث شده تا دولت آمریکا مجبور به افزایش تورم شود. همین مسئله می‌تواند به افزایش ارزش و قیمت بیت کوین نسبت به دلار کمک بسزایی کند.

براساس پیش بینی‌های صورت گرفته، دولت آمریکا به زودی کنفرانس مطبوعاتی را برگزار خواهد کرد که نتیجه‌ی این کنفرانس مطبوعاتی باعث افزایش تورم در این کشور خواهد شد و در نتیجه افزایش قیمت بیت کوین را شاهد خواهیم بود.

پیشتر نیز شاهد این بودیم که بیت کوین رابطه‌ی عکس با ارزش دلار به وجود آورده بود. در واقع، این کاهش قیمت به سود بیت کوین منجر شده بود. این در حالی است که بیت کوین پیش از این نیز رابطه ی کاملا مثبت و مستقیمی با طلا به وجود آورده بود. به عبارتی دیگر، افزایش نرخ طلا باعث افزایش بیت کوین می‌شود.

در عین حال، خبرگزاری معتبر بلومبرگ اعلام کرده که نرخ سود باید در کشور آمریکا نزدیک به صفر باقی بماند تا این دولت بتواند از بحران اقتصادی فعلی جلوگیری کند. آخرین باری که چنین اتفاقی رخ داده بود به سال ۲۰۰۸ برمی‌گردد که مشکلات زیادی در اقتصاد آمریکا به وجود آمده بود هرچند در آن زمان ارزهای دیجیتال معنی خاصی نداشتند.

با این حال، دنیای ارزهای دیحیتال و بیت کوین هر لحظه در حال تغییراتی هستند و به نظر می‌رسد این تغییرات رابطه‌ای با ارزش دلار و طلا داشته باشد. باید منتظر ماند و دید در آینده چه اتفاقاتی پیرامون بیت کوین و ارزهای دیجیتال رخ خواهد داد و آیا همچنان شاهد افزایش ارزش آن خواهیم بود؟ با این حال، شما کاربران برای خرید کالای دیجتال و گیفت کارت می‌توانید به وب سایت توکاکی مراجعه کنید.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…