خانه اخبار هکر ۱۷ ساله توییتر بیش از ۳ میلیون دلار بیت کوین دارد

هکر ۱۷ ساله توییتر بیش از ۳ میلیون دلار بیت کوین دارد

0 ثانیه خوانده شده
0
0
819
هکر توییتر

اگر اخبار مربوط به شبکه‌های اجتماعی و ارز دیجیتال را دنبال کرده باشید، متوجه شده‌اید که توییتر در هفته‌های گذشته مورد حمله‌ی یکی از هکرها قرار گرفت. هکر ۱۷ سالته توییتر حساب افراد مشهور را هک کرد و از دنبال کنندگان آن‌ها خواست تا بیت کوین خریداری کنند و به همین طریق توانسته بیش از ۳ میلیون دلار بیت کوین داشته باشد.

البته این هکر خیلی زود توسط پلیس آمریکا دستگیر شد و براساس خبرهای منتشر شده با پرداخت مبلغ ۷۵۰ هزار دلار می‌تواند آزادی خود را خریداری کند. هکر ۱۷ ساله توییتر نه تنها باید این مبلغ را پرداخت کند، بلکه مقدار ۳ میلیون دلاری بیت کوین را نیز باید به صاحبان‌شان برگردارند.

علاوه بر ایوان کلارک، هکر ۱۷ ساله توییتر، دو نفر همدست نیز توسط پلیس آمریکا در کالیفرنیا شناسایی شده‌اند که قرار است دادگاهی جداگانه برای آن‌ها مشخص شود. در حالی که شاکی ایوان کلارک بیت کوین‌های کسب شده توسط او را غیر قانونی خوانده بودند، وکیل وی آن را قانونی خوانده چرا که وی تمامی بیت کوین‌های دزیده شده را کاملا برگردانده است.

در سابقه‌ی ایوان کلارک هم‌ اکنون بیش از ۳۰ جرم دستیابی به گوشی‌های موبایل و اطلاعات شخصی کاربران دیده می‌شود و به نظر می‌رسد همچنان به دنیای هکری ادامه خواهد داد.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…