خانه اخبار از ترامپ تا ویروس کرونا؛‌ ۳ موردی که می‌تواند بر روی قیمت بیت کوین تاثیر گذار باشد

از ترامپ تا ویروس کرونا؛‌ ۳ موردی که می‌تواند بر روی قیمت بیت کوین تاثیر گذار باشد

0 ثانیه خوانده شده
0
0
618
از ترامپ تا ویروس کرونا؛‌ 3 موردی که می‌تواند بر روی قیمت بیت کوین تاثیر گذار باشد

بیت کوین طی ۲۴ ساعت گذشته توانست به قیمت ۱۰ هزار و ۷۰۰ دلاری برسد اما شایعات منتشر شده پیرامون وضعیت جسمانی دونالد ترامپ، رئیس جمهور کشور آمریکا، باعث شد تا این ارز دیجیتال با کمی کاهش در قیمت خود همراه شود. با موارد دیگری که می‌تواند بر روی قیمت بیت کوین تاثیر گذار باشند آشنا شوید.

دونالد ترامپ تنها سه روز پس از این که به بیماری کرونا مبتلا شد گفته می‌شود قرار است به زودی از بیمارستان مرخص شود و به کارهای عادی خود برسد. از زمانی که این خبر منتشر شده، بیت کوین با مشکلات زیادی مواجه شده و با نواسانات زیادی همراه شده است.

علاوه بر خبر مریضی دونالد ترامپ، وضعیت ویروس کرونا و واکسن این ویروس نیز هنوز کاملا شفاف سازی نشده و همین مسئله بر روی اقتصاد دنیا و قیمت بیت کوین نیر تاثیر گذار بوده است. به عنوان مثال، شرکت Cineworld به عنوان یکی از شرکت‌های بزرگ سینمایی دنیا که در کشور آمریکا و انگلستان چندین سینما احداث کرده اعلام کرد که فعلا فعالیت‌های خود را در این دو کشور متوقف کرده است. همین مسئله باعث کاهش شدید ۵۶ درصد سهام این شرکت شده است.

یکی دیگر از عواملی که امروزه تاثیر زیادی بر روی قیمت ارز دیجیتال بیت کوین داشته است، وضعیت اتحادیه‌ی اروپا و بریتانیا بوده است. بریتانیا که مدت زمان زیادی است سعی دارد از اتحادیه‌ی اروپا رسما خارج شود بر روی قیمت بیت کوین تاثیر زیادی را گذاشته است. با این حال، بوریس جانسون، نسخت وزیر انگلستان اعلام کرده که برگزیت هیچ تاثیری بر روی اقتصاد این کشور نخواهد گذاشت.

با این حال، هنوز مشخص نیست وضعیت قیمت بیت کوین در این هفته به چه شکل خواهد بود. این ارز دیجیتال فعلا در بازه‌ی قیمتی ۱۰ هزار دلاری باقی مانده و باید منتظر ماند و دید در این هفته چه اتفاقاتی در دنیا رخ خواهد داد. سرمایه گذاری در دنیای ارزهای دیجیتال ریسک بالایی را می طلبد و در صورتی که اطلاعات کاملی در مورد آن‌ها ندارید هرگز وارد دنیای ارزهای دیجیتال نشوید.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…