خانه اخبار با به تعویق افتادن بسته حمایتی دولت آمریکا، قیمت بیت کوین با کمی کاهش مواجه شد

با به تعویق افتادن بسته حمایتی دولت آمریکا، قیمت بیت کوین با کمی کاهش مواجه شد

0 ثانیه خوانده شده
0
0
602
با به تعویق افتادن بسته حمایتی دولت آمریکا، قیمت بیت کوین با کمی کاهش مواجه شد

بحث و جدال در مورد عرضه‌ی بسته‌ی دوم حمایتی دولت آمریکا به خاطر ویروس کرونا طی ماه‌های گذشته همچنان ادامه داشته و با توجه به ابتلای رئیس جمهور آمریکا به این ویروس بار دیگر این بسته‌ی حمایتی با تاخیر مواجه خواهد شد. همین مسئله و منتشر شدن خبر رسمی آن باعث شد تا در روز گذشته قیمت بیت کوین با کاهش اندکی مواجه شود.

دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا رسما اعلام کرد که این بسته‌ی حمایتی بعد از انتخابات آمریکا در اختیار مردم این کشور قرار خواهد گرفت. دونالد ترامپ جواب نانسی پلوسی را به شکل زیر ارائه کرده است:
« نانسی از ما خواست تا ۲٫۴ تریلیون دلار برای اداره‌ی ایالت‌های دموکرات با آمار جرم بسیار بالا ارائه کنیم که این بسته هیچ ارتباطی با ویروس کرونا ندارد. ما پیشنهاد بسیار سخاوت‌مندانه‌ی ۱٫۶ میلیاردی را به آن‌ها دادیم اما نانسی این پیشنهاد را قبول نکرد. من پیشنهاد آن‌ها را رسما رد می‌کنم و به آینده‌ی کشورم امیداورم.»

بعد از این مصاحبه، ترامپ در توییتر خود اعلام کرد که دیگر هیچ صحبتی در مورد بسته‌ی حمایتی تا انتخابات آمریکا نخواهد کرد و به نظر می‌رسد بعد از انتخابات و در صورتی پیروزی دونالد ترامپ شاهد بسته‌ی حمایتی باشیم.

بعد از انتشار توییتر ترامپ، بازار بورس آمریکا با کاهش شدیدی همراه بود و سپس قیمت بیت کوین نیز با کاهش ۲۰۰ دلار به ۱۰ هزار و ۵۷۷ دلار رسید. بیت کوین طی روزهای گذشته با نوسانات زیادی همراه بوده و به نظر می‌رسد تا انتخابات آمریکا این روند ادامه دار باشد. نظر شما چیست؟‌‌ آیا قیمت بیت کوین با کاهش یا افزایش همراه بود؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…