خانه اخبار با بیت کوین تنها در ۴ هفته ویزای آمریکا بگیرید

با بیت کوین تنها در ۴ هفته ویزای آمریکا بگیرید

1 ثانیه خوانده شده
0
0
917
با بیت کوین تنها در 4 هفته ویزای آمریکا بگیرید

یک شرکت کالیفرنیایی که مسئول صدور روادید و ویزای کشور آمریکا است به تازگی اعلام کرده است که برای پرداخت‌های مربوط به کارهای صدور ویزا از این پس ارز دیجیتال بیت کوین را نیز قبول خواهد کرد.

شرکت مورد اشاره که Peninsula Visa نام دارد به تازگی اعلام کرده است که برای صدور ویزا ارز دیجیتال بیت کوین را به عنوان یک راه پرداختی قبول خواهد کرد. از دیگر موارد مورد پذیرش این شرکت می‌توان به مواردی نظیر تغییر نام و تمدید پاسپورت نام برد. علاوه بر این، شهروندان کشور آمریکا که حداقل ۱۶ سال داشته باشند می‌توانند برای دوره‌ی اول خود پاسپورتی با اعتبار ۱۰ ساله و برای بار دوم با اعتبار ۴ ساله دریافت کنند.

از زمانی که پاندمی ویروس کرونا در دنیا منشتر شده، کارهای مربوط به انتشار و صدور ویزا و پاسپورت نیز با تاخیر زیادی صورت گرفته است. یکی از مشکلات مربوط به این اتفاق را می‌توان به مسائل مالی ارتباط داد. حالا این شرکت امیدوار است که بتواند تمامی این مشکلات را با به کارگیری بیت کوین و ارزهای دیجیتال و تکنولوژی بلاک چین برطرف کند. گفته می‌شود ویزای بیش از یک میلیون نفر در کشور آمریکا تا شهریورماه اعتبار داشته و به خاطر ویروس کرونا تمدید نشده است.

اگرچه هنوز بیت کوین در دولت‌های اکثر کشورها به رسمیت شناخته نشده و از آن استفاده نمی‌شود،‌ به نظر می‌رسد بسیاری از شرکت‌های خصوصی در حال استفاده از این ارز دیجیتال هستند و شاید به زودی شاهد استفاده‌ی رسمی بیت کوین توسط دولت‌ها نیز باشیم.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…