خانه اخبار رویداد دیجیتالی Tokyo Game Show 2020 در ۲۳ تا ۲۷ سپتامبر برگزار میشود

رویداد دیجیتالی Tokyo Game Show 2020 در ۲۳ تا ۲۷ سپتامبر برگزار میشود

13 ثانیه خوانده شده
0
0
979
رویداد دیجیتالی Tokyo Game Show

رویداد دیجیتالی Tokyo Game Show 2020 که پیش از این به خاطر کرونا کنسل شده بود، قرار است در تاریخ ۲۳ تا ۲۸ سپتامبر مطابق با ۲ تا ۶ مهر در سایت رسمی Tokyo show برگزار شود. در ادامه با توکاکی همراه باشید.

از تاریخ ۲۴ تا ۲۷ سپتامر شرکت‌ها و سازمان‌های مختلف از ناشران اصلی تا تولید کنندگان بازی و می‌توانند خدمات و محصولات خود را از طریق کانال رسمی Tokyo show رونمایی کنند. این عناوین شامل بازی‌های جدید هم می‌شود.

Tokyo Game Show 2020 همچنین مسابقات eSports را به صورت زنده پخش می‌کند و اطلاعاتی در خصوص کالاهای مرتبط با بازی ارائه می‌دهد. مباحث میزگردی آنلاین که جدیدترین موضوعات در خصوص بازی‌ها را پوشش می‌دهند، هم قرار است در طی این رویداد برگزار شوند. خبر خوش دیگر این است که این رویداد به صورت رایگان قابل مشاهده است.

غرفه داران و کسانی که به مشاغل مرتبط با بازی مشغول هستند، می‌توانند از سیستم‌های تطبیق مشاغل که از اواسط ماه اوت راه اندازی می‌شود، استفاده کنند. انجمن Entertainment Supplier’s Association در حال حاضر شروع به ثبت نام غرفه داران و همچنین برنامه‌های نمایشگاه‌های انتخاب شده در منطقه بازی‌های Indie و “Sense of Wonder Night 2020” کرده‌اند. این مسابقات برای تشخیص بهترین ایده‌های بازی‌ها برگزار شده‌اند.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده ak
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

کنترلر دوال سنس و هر آنچه که باید در مورد آن بدانید

دوال سنس از نظر طراحی چیزی بین دوال شاک ۴ و کنترل ایکس باکس است. سونی این دسته را با طراحی…