خانه اخبار قیمت فعلی بیت کوین سه ماه پیش به صورت دقیق پیش بینی شده بود

قیمت فعلی بیت کوین سه ماه پیش به صورت دقیق پیش بینی شده بود

0 ثانیه خوانده شده
0
0
510
قیمت فعلی بیت کوین سه ماه پیش به صورت دقیق پیش بینی شده بود

شاید در نگاه اول برخی از پیش بینی‌های قیمت ارزهای دیجیتال کمی خوش‌بینانه یا حتی گول زننده باشند، اما بسیاری از آن‌ها نیز منطقی صورت می‌گیرد. یکی از این پیش بینی‌ها تقریبا سه ماه پیش انجام گرفته که افزایش ۹۰ درصدی قیمت بیت کوین را پیش بینی کرده بود.

رستن فیش، یکی از کارشناسان ارز دیجیتال سه ماه پیش اعلام کرد که تا کریسمس ۲۰۲۱، قیمت بیت کوین به رکورد جدیدی دست خواهد یافت:

« بیت کوین تا کریسمس ۲۰۲۱ به رکورد جدیدی دست خواهد یافت. این بدان معناست که ما تا سه ماه آینده شاهد افزایش ۹۰ درصدی قیمت این ارز دیجیتال خواهیم بود که دیوانه‌وار به نظر می‌رسد.»

مصاحبه‌ی وی در سه ماه قبل را برای شما در اینجا آوردیم. به نظر می‌رسد پیش بینی رستن فیش تاکنون درست از آب در آمده باشد و باید ببینیم آیا تا ماه آینده قیمت این ارز دیجیتال به رکورد جدیدی دست خواهد یافت یا نه؟‌ در واقع،‌اگر بیت کوین به همین ترتیب پیش برود، شاید در همین هفته‌ی آینده شاهد رکورد زنی جدید این ارز دیجیتال باشیم.

علاوه بر پیش بینی قیمت بیت کوین، رستن فیش قیمت طلا را نیز به درستی محاسبه کرده بود. وی اعلام کرده بود که انتخابات آمریکا باعث کاهش قیمت طلا خواهند شد و همین اتفاق نیز رخ داد. در واقع، بیت کوین هم اکنون از طلا نیز سود بیشتری را نسیب سرمایه گذاران خود کرده که نشان از قدرت این ارز دیجیتال دارد.

به هر حال، بیت کوین فعلا همانند پیش بینی‌های صورت گرفته با افزایش قیمت قابل توجهی روبه‌رو شده است و باید کمی منتظر ماند و دید افزایش قیمت این ارز دیجیتال تا کجا ادامه خواهد داشت. بیت کوین در زمان نوشتن این خبر ۱۸ هزار دلار قیمت دارد و تنها ۲ هزار دلار تا رسیدن به بالاترین قیمت خود و شکستن رکورد سال ۲۰۱۷ فاصله دارد.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…