خانه اخبار ماینرهای بیت کوین طی روزهای گذشته میزان زیادی از این ارز دیجیتال را به فروش گذاشته‌اند

ماینرهای بیت کوین طی روزهای گذشته میزان زیادی از این ارز دیجیتال را به فروش گذاشته‌اند

0 ثانیه خوانده شده
0
0
702
ماینرهای بیت کوین طی روزهای گذشته میزان زیادی از این ارز دیجیتال را به فروش گذاشته‌اند

بیت کوین طی روزهای گذشته با نوسانات زیادی همراه بوده به طوری که قیمت این ارز دیجیتال از ۱۲ هزار دلار به قیمت ۱۱ هزار و ۲۰۰ دلار نیز رسید تا شاهد اصلاح بیش از ۷ درصدی قیمت این ارز باشیم. همین مسئله باعث شده تا خریداران این ارز دیجیتال بارها و بارها به شک بیفتند و از خرید این ارز دیجیتال صرف نظر کنند.

با این حال، آمار و ارقام منتشر شده حاکی از این است که ماینرهای بیت کوین طی روزهای گذشته مقدار زیادی از ارز دیجیتال خود را برای فروش قرار داده‌اند. شاید ماینرها بر این عقیده‌اند که احتمال ریزش هر چه بیشتر بیت کوین وجود دارد اما از طرفی دیگر ممکن است علت اصلی ریزش ۷ درصدی بیت کوین، همین ماینرها باشند.

اطلاعات منتشر شده در مورد ماینرها توسط شرکت CryptoQuant به اشتراک گذاشته شده است که نشان دهنده‌ی فروش سنگین این افراد بوده است. در واقع، میزان حجم فروش صورت گرفته طی ۱۴ ساعت گذشته در بیت کوین به بیش از ۱۵۰۰ عدد رسیده است.

در حالی که بسیاری از ماینرها ارزهای دیجیتال خود را برای فروش قرار داده‌اند، کارشناسان هنوز هم در درازمدت آینده‌ی این ارز دیجیتال را مثبت تلقی می‌کنند. کارشناسان علت اصلی افزایش قیمت بیت کوین در آینده را اقتصاد فعلی دنیا و وضعیت پاندمی کرونا می‌دانند. کاهش ارزش دلار و افزایش قیمت طلا نیز یکی دیگر از عواملی است که بسیاری معتقدند بیت کوین با افزایش قیمتی چشم گیر روبه‌رو خواهد شد.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…