خانه اخبار کاهش ارزش دلار آمریکا چه تاثیری بر روی بیت کوین خواهد گذاشت؟

کاهش ارزش دلار آمریکا چه تاثیری بر روی بیت کوین خواهد گذاشت؟

0 ثانیه خوانده شده
0
0
727
کاهش ارزش دلار آمریکا چه تاثیری بر روی بیت کوین خواهد گذاشت؟

بیت کوین که این روزها با افزایش حجم معامله و قیمت روبه‌رو شده است حالا به عنوان یکی از اصلی‌ترین گزینه‌های سرمایه گذاری به حساب می‌آید اما رابطه‌ی آن با دلار معمولا به صورت مستقیم و منفی بوده است.

بیت کوین پیش از این رابطه‌ی نسبتا مستقیم و مثبتی با بازار سهام کشور آمریکا داشت، این روزها به سمت و سوی طلا رفته و رابطه‌ای مستقیمی را با آن برقرار کرده است. این بدان معناست که افزایش قیمت طلا رابطه‌ای مثبت با افزایش قیمت بیت کوین دارد. اما دلار چه نقشی در قیمت بیت کوین دارد؟

کاهش ارزش دلار، معمولا افزایش شدید قیمت طلا و ارزهای دیجیتال را به همراه دارد. یکی از کارشناسان مطرح دنیای ارزهای دیجیتال با بیان این که پیش از این دلار آمریکا را زیر نظر داشته، اعلام کرده است که امکان کاهش شدید دلار آمریکا وجود دارد.

اگر دلار آمریکا ارزش خود را بیش از این از دست دهد، بیت کوین می‌تواند مقاومت ۱۲ هزار دلاری خود را بکشد و خود را آماده‌ی افزایش قیمتی شدید کند. به همین نسبت، قیمت طلا نیز ممکن است طی ماه‌های آینده با افزایش شدیدی همراه شود.

با این حال،‌ سیاست‌های کشور آمریکا طی سالیان اخیر مورد انتقاد بسیاری از کارشناسان سیاسی این کشور قرار گرفته و بعید نیست طی ماه‌های آینده ارزش دلار نیز کاهش شدیدی داشته باشد. با کاهش ارزش دلار و افزایش قیمت بیت کوین باید منتظر بمانیم تا مشخص شود چه اتفاقی برای این دو ارز رخ خواهد داد. شما چه فکر می‌کنید؟ فراموش نکنید که برای خرید کالای دیجیتال می‌توانید به توکاکی مراجعه کنید.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…