خانه اخبار چرا پنج شنبه سیاه دیگر برای بیت کوین تکرار نخواهد شد؟

چرا پنج شنبه سیاه دیگر برای بیت کوین تکرار نخواهد شد؟

0 ثانیه خوانده شده
0
0
737
چرا پنج شنبه سیاه دیگر برای بیت کوین تکرار نخواهد شد؟

بیت کوین بعد از این که به قیمت ۱۲ هزار و ۴۰۰ دلاری رسید، بار دیگر به قیمت ۱۱ هزار دلاری برگشت تا این ارز دیجیتال همچنان با نوسانات زیادی درگیر باشد و نتواند به صورت مستقیم رشد قابل توجهی را داشته باشد. همین مسئله باعث شده تا بسیاری امکان رخ دادن پنج شنبه‌ی سیاهی دیگر را پیش بینی کنند. اما کارشناسان معتقدند که پنج شنبه‌ سیاه دیگر رخ نخواهد داد.

پنج شنبه سیاه به زمان اشاره می‌شود که احتمالا کمتر کسی ممکن است آن را فراموش کنید. قیمت بیت کوین در پنج شنبه‌ی سیاه با کاهش شدید ۵۰ درصدی طی ۴۸ ساعت رو به رو شد. اما بیت کوین بار دیگر افزایش شارپی را تجربه کرد و با افزایش قیمت ۱۰۰ درصدی موفق شد بار دیگر به قیمت بالای ۱۰ هزار دلار دست یابد و تا به امروز به قیمت ۱۱ هزار دلاری رسیده است. رکورد ارزش بیت کوین در سال ۲۰۰ به روز دوشنبه همین هفته بر می‌گردد که قیمت ۱۲ هزار و ۴۰۰ دلاری را از آن شاهد بودیم.

کاهش قیمت بیت کوین به ۱۱ هزار دلار بار دیگر باعث شده تا بسیاری از سرمایه گذاران از وقوع پنج شنبه‌ی سیاه دیگر بترسند. اما می‌توان دلیلی را پیدا کرد که این اتفاق دیگر رخ نخواهد داد. علت پنج شنبه‌ی سیاه هر چه که بود، دیگر برای ارز بیت کوین رخ نخواهد داد. به هر حال، در روزهای جاری نیز میزان معاملات بیت کوین بسیار کم بوده است و همین روند می‌تواند نشان دهنده‌ی این باشد که پنج شنبه‌ی سیاه دیگر رخ نخواهد داد. به عبارتی دیگر، تعداد بیت کوین‌ها موجود برای معامله نسبت به روزهای گذشته کمتر شده و نمی‌توانیم شاهد فروش سنگین این ارز دیجیتال باشیم.

به هر حال، اتفاقات زیادی ممکن است برای ارز دیجیتال بیت کوین رخ دهد. در حالی که برخی از کارشناسان آینده‌ی این ارز را مثبت پیش بینی می‌کنند، برخی دیگر آن را با ریسک بسیار زیادی قبول کرده‌اند. شما کاربران محترم می‌توانید با مراجعه به وب سایت توکاکی به خرید گیفت کارت و ارز دیجیتال بپردازید.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…