خانه دسته‌بندی نشده بازی The Last of Us 2 به زودی درجه سختی جدیدی را دریافت می‌کند

بازی The Last of Us 2 به زودی درجه سختی جدیدی را دریافت می‌کند

10 ثانیه خوانده شده
0
0
903
بازی The Last of Us 2 به زودی درجه سختی جدیدی را دریافت می‌کند

بازی‌های پلی استیشن همگی شاهد بخشی تحت عنوان تروفی یا همان جایزه هستند که کاربر با انجام دادن برخی از مراحل می‌تواند به تروفی‌های متعددی دست پیدا کند. بازی The Last of Us 2 نیز از این قاعده مستثنی نیست و به تازگی قسمت تروفی‌های این عنوان آپدیت شده و دو عنوان درجه سختی جدیدی تحت نام‌های Grounded و Permadeath دیده می‌شود.

درجه سختی Grounded برای اولین بار در نسخه‌ی اول این بازی دیده شد و قابلیت‌هایی نظیر نقشه و همچنین حالت به گوش ایستادن در بازی را کاملا حذف می‌کرد. علاوه بر این، مهمات و دیگر وسایل کمکی در بازی کاملا کم پیدا می‌شدند. به عبارتی دیگر، زنده ماندن در دنیای آخر الزمانی Last of Us در این درجه‌ی بازی به مراتب سخت‌تر می‌شد.

202008101500501 1024x496 بازی The Last of Us 2 به زودی درجه سختی جدیدی را دریافت می‌کند

اما درجه‌‌ی سختی Permadeath که به نظر می‌رسد برای اولین بار در بازی‌های استودیوی ناتی داگ دیده می‌شود، بازی کردن را به مرحله‌ای دیگر از دنیای مجازی می‌رساند. در واقع، در این درجه سختی در صورتی که یک بار در طول مسیر داستانی بازی کشته شوید، احتمالا باید بازی را از بار اول شروع کنید.

البته هنوز مشخص نیست که آیا درجه سختی‌های مورد اشاره دقیقا به همان شکلی که توضیح دادیم اجرا می‌شوند یا خیر. علاوه بر این، انتشار آپدیت جدید بازی The Last of Us 2 و زمان قطعی آن هنوز مشخص نیست. عنوان مورد اشاره برای کنسول پلی استیشن ۴ در ماه پیش منتشر شد و توانست نظر مثبت اکثر منتقدان و کاربران بازی‌های ویدویی را از آن خود کند هر چند انتقاداتی نیز از بخش داستانی بازی به وفور دیده می‌شود. شما می‌توانید با خرید گیفت کارت پلی استیشن یکی از بهترین بازی‌های نسل هشتم کنسول‌های بازی را تجربه کرده و از آن لذت ببرید.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…