خانه اخبار بلاک چین در دهه‌ی آینده دنیا را دگرگون خواهد کرد

بلاک چین در دهه‌ی آینده دنیا را دگرگون خواهد کرد

0 ثانیه خوانده شده
0
0
591
بلاک چین در دهه‌ی آینده دنیا را دگرگون خواهد کرد

دان و الکس تپسکات، از جمله افراد مشهور دنیای تکنولوژی هستند که به تازگی به نقد و بررسی تکنولوژی بلاک چین پرداخته‌اند. به گفته‌ی آن‌ها، تکنولوژی بلاک چین در این دهه دنیا را دگرگون خواهد کرد.

اگر چه بلاک چین قرار است به زودی سر و صدای زیادی را به راه بیندازد، اما دان و الکس تپسکات بر این عقیده‌اند که برای تبدیل شرکت‌های بزرگ و همچنین روی آوردن آن‌ها به دنیای بلاک چین زمان قابل توجهی نیاز است.

اگر نگاهی به وضعیت حال حاضر اقتصادی دنیا بیندازید، متوجه خواهید شد که کشورها با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم می‌کنند و شاید بلاک چین در واقع تکنولوژی باشد که بتواند کمک بسزایی به این افراد کند. علاوه بر این، پیش بینی می‌شود دارایی‌های سنتی نظیر طلا و پول‌ نقد روندی متفاوت را پیش بگیرند و به سوی بلاک چین راهی شوند.

در نهایت، تپستکات‌ها بر این عقیده‌اند که اگر بانک‌های مرکزی به دنبال رقابت با ارزهای دیجیتال از جمله بیت کوین هستند، باید هر چه سریع‌تر به دنبال احداث ارز دیجیتال یا بانک مرکزی ارزهای دیجیتال باشند. در غیر این صورت، بانک‌های سنتی مشتریان بسیاری را از دست خواهند داد.

به هر حال،‌ تکنولوژی بلاک چین با رشدی باورنکردنی در حال توسعه است و به نظر می‌رسد می‌تواند مخاطبان زیادی را به خود جذب کند. یکی از مزایای این تکنولوژی حریم شخصی فوق العاده است که در زمینه‌ی مسائل مالی می‌تواند مثال زدنی باشد. نظر شما در مورد تکنولوژی بلاک چین چیست؟‌ آیا روند رو به رشد این تکنولوژی ادامه دار خواهد بود؟

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…