خانه اخبار شایعه‌ی نسخه‌ی ریمستر بازی Red Dead Redemption برای نسل جدید تکذیب شد

شایعه‌ی نسخه‌ی ریمستر بازی Red Dead Redemption برای نسل جدید تکذیب شد

9 ثانیه خوانده شده
0
0
552
شایعه‌ی نسخه‌ی ریمستر بازی Red Dead Redemption برای نسل جدید تکذیب شد

به تازگی شایعه‌ای از وب‌سایت‌های خبری منتشر شده بود که دو نسخه‌ی بازی  Red Dead Redemption  را به صورت ریمیک و با گرافیک بالاتر برای نسل جدید کنسول‌های بازی تایید کرده بود. این نسخه قرار بوده به صورت کالکشن عرضه شود اما به نظر می‌رسد این شایعه کاملا تکذیب شده باشد.

شایعه‌ی اصلی از جایی شروع شد که برخی از کاربران نسخه‌ی کالکشن بازی  Red Dead Redemption  را در وب سایت آمازون مشاهده کرده بودند اما هیچ گونه لینکی را از آن به اشتراک نگذاشتند. با این حال، بسیاری از کاربران تصویر منتشر شده را فتوشاپ دانستند چرا که هیچ گونه مدرک معتبر دیگری جز عکس منتشر نشده بود.

به هر حال، در صورتی که راک استار قصد داشته باشد نسخه‌ی کالکشن بازی  Red Dead Redemption را برای نسل فعلی و نسل جدید کنسول‌های بازی منتشر کند، احتمالا خیلی زودتر از این‌ها به صورت رسمی از این دو رونمایی می‌کرد. علاوه بر این، راک استار که بارها و بارها مورد انتقاد کاربران برای عرضه‌ی بازی GTA V به صورت مکرر برای کنسول‌های نسل جدید قرار گرفته بود، بعید به نظر می‌رسد که نسخه‌ی ریمستر دیگری را در ذهن خود بپروراند.

بازی  Red Dead Redemption 2 در سال ۲۰۱۸ برای کنسول‌های بازی و همچنین برای رایانه‌های شخصی منتشر شد. این عنوان را به عنوان یکی از بهترین بازی‌های نسل می‌دانند چرا که موفق شده بود بازخورد بسیار خوبی را دریافت کند.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…