خانه اخبار اتریوم همچنان در تلاش برای رسیدن به قیمت ۴۰۰ دلاری

اتریوم همچنان در تلاش برای رسیدن به قیمت ۴۰۰ دلاری

0 ثانیه خوانده شده
0
0
582
اتریوم همچنان در تلاش برای رسیدن به قیمت 400 دلاری

ارز دیجیتال اتریوم در نهایت توانست مقاومت ۳۷۰ دلاری خود را بشکند و در روز گذشته حتی به قیمت ۳۹۵ دلاری نیز رسید. پس از دست یابی به این قیمت، اتریوم با اصلاح خفیفی همراه شد که قیمت آن را پایین‌تر از ۳۸۰ دلار رساند.

در روز گذشته، اتریوم با افزایش قیمت قابل توجهی همراه شد و توانست مقاومت‌های متعدد ۳۷۵، ۳۸۰ و ۳۸۵ دلاری را بشکند. اتریوم در نهایت به قیمت ۳۹۵ دلاری رسید و پیش از رسیدن به قیمت ۴۰۰ دلار با کاهش قیمت همراه شد تا بار دیگر این ارز دیجیتال تلاشی ناموفق برای رسیدن به قیمت ۴۰۰ دلار داشته باشد.

با این حال، کارشناسان در مورد حیاتی بودن این قسمت با یکدیگر به توافق رسیده‌اند. به نظر می‌رسد نقطه‌ی اصلی اتریوم حالا قیمت ۳۸۰ دلاری باشد. بر همین اساس، گفته می‌شود قیمت ۳۷۸ دلاری اتریوم نقطه‌ی حمایتی بعدی باشد و ممکن است طی روزهای آینده نواسانات قابل توجهی را در این رنج قیمتی شاهد باشیم.

پس از رد شدن از نقطه‌ی حمایتی، می‌توان اساسی‌ترین قیمت اتریوم را ۳۹۵ دلار دانست. در صورتی که اتریوم بتواند این قیمت را نیز پشت سر بگذارد، به نظر می‌رسد در نهایت شاهد قیمت بالاتر از ۴۰۰ دلار نیز خواهیم بود تا بار دیگر اتریوم به این قیمت دست یابد.

به هر حال، دنیای ارزهای دیجیتال ریسک پذیری زیادی را می‌پذرید و پیشنهاد می‌کنیم با دانش کافی در مورد ارزهای دیجیتال در آن‌ها سرمایه گذاری کنید.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…